Šokolādes SPA rituāls

Šokolādes SPA rituāls 120 min / Eur 65,-

Laimes hormona veicināšanai / Labsajūtai / Relaksācijai / Ādas mirdzumam

Šokolāde jau izsenis zināma kā viens no lieliskākajiem prieka hormona endorfīna izstrādātājiem.

Šokolāde ir saldums, kurš ir radīts no kakao pupiņām. Šokolāde ir iemantojusi cilvēku mīlestību garšas un sajūtu dēļ, kuras tā rada.

Šokolādes SPA rituāls ir bagāts ar šokolādes smaržu un garšu. Rituāla laikā āda tiek mitrināta un pabarota, tiek stimulēta tauku sadalīšanās, no organisma tiek izvadīts liekais šķidrums un toksīni. Labo sajūtu un emociju gammu pastiprina un baudu arī garšas kārpiņām veicinās gardas šokolādes degustācija. Šokolāde atstāj pozitīvu ietekmi uz kopējo pašsajūtu, un ir viens no visspēcīgākajiem antidepresantiem ar tonizējošu efektu.

Lai izjustu laimes sajūtu ķermenī, noteikti ir jāizbauda šokolādes SPA rituāls!

Kāju pelde ar apelsīniem piena vannā raisīs miera sajūtu ķermenī un sagatavos emocionāli šokolādes pieskārienam. Relaksējoša ķermeņa masāža ar aromātisku šokolādes, kakao sviesta un mandeļu eļļas kokteili pielies ķermeni ar laimes sajūtu un spēcīgi baros ādu. Lai pastiprinātu šokolādes masas efektu, tiek veikta ķermeņa ietīšanas procedūra.

Tās laikā iespējams izbaudīt sejas kopšanas procedūru – attīrīšana ar nomierinošām rožu putām, sejas ādas tonizēšana ar atsvaidzinošu apelsīnu ziedu ziedūdeni, viegla masāža un iekrēmošana ar barojošu apelsīnu un vaniļas krēmu. Krēms sastāvs bagātināts ar džodžobas eļļu, šī un kakao sviestu, zīda peptīdiem, kā arī izciliem antioksidantiem – pūķgalves un smiltsērkšķu lapu ekstraktiem.

Procedūras pilnību papildinās maigā un aromātiskā ķermeņa iekrēmošana ar šokolādes emulsiju, āda būs pastiprināti mitrināta, kopta un zīdaina.

Lūpu maigumam iesakām izmēģināt mūsu lūpu balzāmu ar zemeņu un šokolādes aromātu, meklējiet šeit! Tā sastāvā ir saldo mandeļu eļļa, šī sviests, rīcineļļa, kakao sviests un bišu vasks.

Procedūras gaita: kāju pelde apelsīnu piena vannā un viegla pēdu masāža/relaksējoša šokolādes masāža/ietīšanas procedūra/sejas kopšanas procedūra/ķermeņa iekrēmošana ar šokolādes ķermeņa emulsiju.

Garšas kārpiņu lutināšanai šokolādes uzkodas un ar mīlestību gatavots kakao dzēriens.