Šokolādes SPA rituāls

Šokolādes SPA rituāls 120 min. / Eur 75

Laimes hormona veicināšanai / Labsajūtai / Relaksācijai / Ādas mirdzumam

Šokolāde jau izsenis zināma kā viens no lieliskākajiem prieka hormona – endorfīna izstrādātājiem. Tas ir saldums, kas ir radīts no kakao pupiņām un kas ir iemantojis cilvēku mīlestību neaizmirstamo garšu un sajūtu dēļ. Šokolāde atstāj pozitīvu ietekmi uz vispārējo pašsajūtu, un ir viens no visspēcīgākajiem antidepresantiem ar tonizējošu efektu.

Šokolādes SPA rituāls ir bagāts ar šokolādes brīnumaino aromātu un garšu. Rituāla laikā āda tiek mitrināta un barota, tiek stimulēta tauku sadalīšanās, no organisma tiek izvadīts liekais šķidrums un toksīni.  Labo sajūtu un emociju gammu pastiprina, kā arī baudu garšas kārpiņām veicina gardas šokolādes degustācija rituāla noslēgumā.

Lai izjustu laimes sajūtu ķermenī, noteikti ir jāizbauda šokolādes SPA rituāls!

Kāju pelde ar apelsīniem piena vannā raisīs miera sajūtu ķermenī un emocionāli sagatavos šokolādes pieskārienam. Relaksējoša ķermeņa masāža ar aromātisku šokolādes, kakao sviesta un mandeļu eļļas kokteili pielies ķermeni ar laimes sajūtu un dziļi pabaros ādu. Lai pastiprinātu šokolādes efektu, tiks veikta ķermeņa ietīšanas procedūra.

Tās laikā iespējams izbaudīt sejas kopšanas procedūru – attīrīšana ar nomierinošām rožu putām, sejas ādas tonizēšana ar atsvaidzinošu apelsīnu ziedu ziedūdeni, viegla masāža ar apelsīna un vaniļas sejas krēmu. Tā sastāvs bagātināts ar džodžobas eļļu, šī un kakao sviestu, zīda peptīdiem, kā arī izciliem antioksidantiem – pūķgalves un smiltsērkšķu lapu ekstraktiem.

Rituālu papildinās maigas un aromātiskas šokolādes emulsijas uzklāšana uz ķermeņa, pēc kuras āda būs dziļi mitrināta, zīdaina un gluda.

Rituāla gaita: kāju pelde apelsīnu piena vannā un viegla pēdu masāža / relaksējoša šokolādes masāža / ietīšanas procedūra / sejas kopšanas procedūra / šokolādes emulsijas uzklāšana uz ķermeņa.

Garšas kārpiņu lutināšanai ar mīlestību gatavots kakao dzēriens un gardas šokolādes uzkodas.