SPA rituāls jaunajai māmiņai

SPA rituāls jaunajai māmiņai 90 min / Eur 60,-

SPA rituāls jaunajai māmiņai ļaus relaksēties, atslābināties un atgūt spēkus, lai no jauna dāvātu tos mazulītim.

Bērniņa gaidīšanas laiks ir īpašs brīdis, bet vēl īpašāks tas kļūst, kad mazais brīnumiņš ir ieradies ģimenē.

Tāpēc rūpēs par māmiņām, kuras tikai vēl pielāgojas sapringtajam nakts un dienas grafikam ar mazulīti, esam sagatavojuši mierpilnu SPA kūri. Procedūra  sniegs iespēju pabūt pašām ar sevi, atgūties emocionāli un atpūsties fiziski. Procedūra ir patīkama un relaksējoša, kā arī būs labs palīgs pēcdzemdību depresijas profilaksei un novēršanai.

SPA procedūras sākumā tiks veikts pilna ķermeņa pīlings ar maigu un krēmīgu skrubi.

SPA rituāla turpinājumā atslābināties ļaus mierīgā un dziļi relaksējošā spa masāža. Tā mazinās saspringumu, ļaus atslābināties un būt harmonijā ar sevi. Masāžas laikā uzlabosies asinsrites cirkulācija un limfātiskās sistēmas darbība, kas palīdzēs labāk dziedēt ķermeni pēc dzemdībām.

Sievietes ķermenis pēcdzmedību periodā  joprojām ir pārmaiņu stāvoklī, tāpēc, lai neveicinātu alerģiskas reakcijas, masāža tiks veikta ar mīkstinošu saldo mandeļu eļļu bez ēterisko eļļu kokteiļiem. Saldo mandeļu eļļa ādai piešķirs papildus elastību, tā būs zīdaina un mīksta.

Ja ir vēlme palutināt sevi un mazulīti ikdienā ar maigu ķermeņa eļļu, tad piedāvājam mūsu Līga Nature SPA ar mīlestību radīto ķermeņa masāžas eļļu saldam mazuļa miedziņam. Tai ir viegls lavandas, citrona un kumelītes aromāts, kas būs tīkams gan māmiņas, gan mazulīša ādiņai. Meklējiet šeit!

Procedūras gaita: pilns ķermeņa pīlings ar maigu skrubi / mierīga un viegla pilna ķermeņa masāža ar mīkstinošu saldo mandeļu eļļu / galvas masāža / tējas rituāls.

Dāvanā barojošs un kopjošs ķermeņa sviests māmiņas un mazuļa labsajūtai un rūpēm par ādu.