SPA rituāls topošai māmiņai

SPA rituāls topošai māmiņai 90 min. / Eur 65,-

Katras sievietes dzīvē īpašs mirklis ir bērniņa gaidīšanas laiks.

Šis īsais mirklis ir piepildīts ar jaunām emocijām un saviļņojumu par gaidāmā brīnumiņa ienākšanu pasaulē. Lai mazinātu topošās māmiņas satraukumu un harmonizētu abas pukstošās sirsniņas, esam radījuši īpašu SPA kūri topošajām māmiņām.

SPA rituāls topošai māmiņai ir īpaši izstrādāta SPA procedūra, kuras pamatā ir saudzējoša, maiga un droša masāžas tehnika  grūtniecēm.

Topošās māmiņas lutināšana bērniņa gaidīšanas laikā ir īpaši svarīga, lai sniegtu pozitīvas sajūtas, uzlabotu emocionālo pašsajūtu un gūtu pilnīgu relaksāciju.

Ja māmiņa ir mierīga un laimīga, arī bērniņš izjūt šo pašu emociju spektru.

Topošās māmiņas pozas procedūras laikā tiek pielāgotas tā, lai tās būtu drošas un ērtas.

Sākumā tiek veikts maigs ķermeņa pīlings, kura laikā izmanto krēmīgu skrubi, tas māmiņas ādu padarīs zīdainu. SPA rituāls tiek turpināts ar īpaši pielāgotu grūtnieču masāžu, kuras laikā tiek izmantota saldo mandeļu eļļa. Topošās māmiņas pozas, masāžas laikā, tiek pielāgotas tā, lai ērti justos māmiņa un arī bērniņš.

Lai izvairītos no kontrindikācijām, procedūrā netiek izmantotas ēteriskās eļļas.

Pēc masāžas ir jūtams atslābums visā ķermenī, mazinās muskuļu spriedze un uzlabojas ādas elastība. Tiek uzlabota vielmaiņa, uzlabojas asins cirkulācija, dziļi relaksē un veicina emocionālo atjaunošanos.  Pateicoties saldo mandeļu eļļas vieglajai tekstūrai, tā ātri iesūcās, baro ādu un padara to mīkstu un samtainu, kā arī tā ir piemērota mazu bērnu un zīdaiņu kopšanai.

Procedūras gaita: pilns ķermeņa pīlings ar maigu skrubi / grūtnieču masāža / galvas masāža / tējas rituāls.

Dāvanā barojošs un kopjošs ķermeņa sviests māmiņas un mazuļa labsajūtai un rūpēm par ādu.