Vaksācija

Vaksācija ir ātrākais un ērtākais veids, kā atbrīvoties no liekā apmatojuma jebkurā ķermeņa zonā. Pastāv divu veidu vaksācijas. Vaksācija ar šķidro vasku vai cieto. Ar šķidro vasku tiek apstrādātas lielās ķermeņa daļas, kā piemēram, kājas, rokas, mugura. Šķidro vasku noņem ar speciālām papīra loksnēm. Cieto vasku izmanto mazākām ķermeņa daļām- sejas apmatojuma noņemšanai- virslūpai, uzacīm, tāpat arī bikini zonai un padusēm. Šis vasks tiek norauts pats, bez papīra gabaliem. Ar cieto vasku vieglāk ir modelēt vēlamo rezultātu, piemēram, uzacu formu. Cietais vasks ir saudzīgāks.

Pirms vaksācijas ieteicams veikt vaksējamajām zonām pīlingu, lai paaugstinātu vaksācijas efektivitāti (ieteicams 2-3 dienas iepriekš). Nākot uz bikini vaksāciju, vislabāk vilkt brīvu kokvilnas veļu, lai lieki nekairinātu novaksēto ādu.

Pirms vaksācijas nav ieteicams vismaz 1dienu iepriekš sauļoties saulē un apmeklēt solāriju, jo ādai papildus slodze-liels riksks,ka var rasties ādas iekaisumi, var arī ietekmēt iedeguma toni. Nelietot ķermeņa krēmus, eļļas.

Trīs līdz piecas dienas pēc vaksācijas nebūtu ieteicams iet saunā, solārijā, baseinā, ilgi karsēties un vannoties, jo var veidoties iekaisumi. Pēc vaksācijas labāk izvēlēties dušas apmeklējumu, pareizi kopt ādu un to nekairināt. Ja pēc vaksācijas apmeklē solāriju, var veidoties ādas plankumi, pleķi. Pēc vaksācijas nepieciešams ādu mitrināt. Ir speciāli līdzekļi, kas paildzina vaksācijas rezultātu. Šie līdzekļi ir antibakteriāli un kavē matiņu ataugšanu, kā arī novērš matiņu ieaugšanu.