Zemeņu SPA rituāls

Zemeņu SPA rituāls 120 min. / Eur 85,-

Ādas atjaunošanai un mirdzumam / Relaksācijai / Vasaras pilnbrieda noskaņai

Zemeņu SPA rituāls ļaus izjust zemeņu burvību un palutināt savu ķermeni ar šo brīnumaino ogu! Zemenes ir bagātas ar alfa-hidroksi skābēm, kas intensīvi atjauno ādu, tās satur veselu virkni arī citu vērtīgu vielu – folijskābi, dzelzi, pektīnu, vitamīnus B un C, jodu kāliju, kobaltu, kalciju. Zemeņu SPA rituāls padarīs ādu mirdzošu un smaržojošu, nomierinās prātu un veicinās laimes hormonu aktivizēšanos!

Atslābinošs pēdu rituāls piena vannā ļaus iegrimt zemeņu burvībā. Pilns ķermeņa pīlings ar svaigām zemeņu ogām un cukurniedru cukura skrubi attīrīs ādu, tā būs zīdaina un maiga. Lai zemeņu pīlinga efektu pastiprinātu, tiks veikta ietīšanas procedūra, kuras laikā būs iespējams baudīt sejas kopšanas procedūru.

Sejas attīrīšana ar nomierinošām rožu putām, sejas ādas tonizēšana ar atsvaidzinošu apelsīnu ziedu ziedūdeni, viegla masāža un barojoša apelsīnu un vaniļas krēma uzklāšana. Krēma sastāvs bagātināts ar džodžobas eļļu, šī un kakao sviestu, zīda peptīdiem, kā arī izciliem antioksidantiem – pūķgalves un smiltsērkšķu lapu ekstraktiem.

Procedūras noslēgumā pilna ķermeņa relaksējoša masāža ar „garšīgu”zemeņu masāžas eļļu. Āda būs mitrināta, mirdzoša un prāts mierīgs, ķermenis atslābināts. Zemeņu smarža sajūtās  aizvedīs uz siltām un saulainām vasaras dienām.

Zemeņu SPA rituāls ir bagāts ar augstvērtīgiem dabas un kosmētikas produktiem, kas padarīs procedūru karalisku, harmonizēs ķermeni un prātu.

Sevis lutināšanai ikdienā, iesakām izmēģināt Līga Nature SPA putojošo zemeņu skrubi ķermenim!

Procedūras gaita: kāju pelde piena vannā un viegla pēdu masāža / ķermeņa pīlinga maska ar svaigām zemenēm un cukurniedru cukura skrubi / ķermeņa ietīšanas procedūra / sejas kopšanas procedūra– attīrīšana, tonizēšana, krēma uzklašana / relaksējoša ķermeņa masāža ar zemeņu masāžas eļļu.

Garšas kārpiņu lutināšanai pasniegsim gardu zemeņu dzērienu…