Zemeņu SPA rituāls

Zemeņu SPA rituāls 120 min / Eur 65,-

Ādas atjaunošanai un mirdzumam / Relaksācijai / Vasaras pilnbrieda noskaņai

Zemeņu SPA rituāls ļaus izjust zemeņu burvību un palutināt savu ķermeni ar šo brīnumaino ogu! Zemenes ir bagātas ar alfa-hidroksi skābēm, kas intensīvi atjauno ādu, tās satur veselu virkni arī citu vērtīgu vielu – folijskābi, dzelzi, pektīnu, vitamīnus B un C, jodu kāliju, kobaltu, kalciju. Zemeņu SPA kūre padara ādu mirdzošu un smaržojošu, nomierina prātu un veicina laimes hormonu aktivizēšanos!

Atslābinošs pēdu rituāls piena vannā ļaus iegrimt zemeņu burvībā. Pilns ķermeņa pīlings ar svaigām zemeņu ogām un cukurniedru cukura skrubi attīrīs ādu, tā būs zīdaina un maiga. Lai zemeņu pīlinga efektu pastiprinātu, tiek veikta ietīšanas procedūra, kuras laikā iespējams izbaudīt sejas kopšanas procedūru.

Sejas attīrīšana ar nomierinošām rožu putām, sejas ādas tonizēšana ar atsvaidzinošu apelsīnu ziedu ziedūdeni, viegla masāža un iekrēmošana ar barojošu apelsīnu un vaniļas krēmu. Krēma sastāvs bagātināts ar džodžobas eļļu, šī un kakao sviestu, zīda peptīdiem, kā arī izciliem antioksidantiem – pūķgalves un smiltsērkšķu lapu ekstraktiem.

Procedūras noslēgumā pilna ķermeņa relaksējoša masāža ar „garšīgu”zemeņu masāžas eļļu. Āda būs mitrināta, mirdzoša un prāts mierīgs, ķermenis atslābināts. Zemeņu smarža aizvedīs sajūtās uz siltām un saulainām vasaras dienām.

Zemeņu SPA rituāls ir bagāts ar augstvērtīgiem dabas un kosmētikas produktiem, kas padarīs procedūru karalisku, harmonizēs ķermeni un prātu.

Sevis lutināšanai ikdienā, iesakām izmēģināt Līga Nature SPA putojošo zemeņu skrubi ķermenim, meklējiet šeit!

Procedūras gaita: kāju pelde piena vannā un viegla pēdu masāža / ķermeņa pīlings un maska no svaigām zemenēm un cukurniedru cukura skrubja / ķermeņa ietīšanas procedūra / sejas kopšanas procedūra – attīrīšana, tonizēšana, sejas krēmošana / relaksējoša ķermeņa masāža ar zemeņu masāžas eļļu.

Garšas kārpiņu lutināšanai pasniegsim gardu zemeņu dzērienu…