Karaliskais Rožu SPA rituāls

Karaliskais Rožu SPA rituāls VIŅAI.  Sievietei – dievietei piemīt īpaša aura, īpaša enerģija, kas mīlestībā izstaro un piepilda viņai apkārt esošo lauku, sniedzot iedvesmu, mieru un harmoniju arī citiem. Ir svarīgi nepazaudēt šo dievišķo sievišķības aspektu sevī, bet gan mīlēt sevi un dalīties šajā mīlestībā ar citiem.
Rituāla gaita: rožu ķermeņa skrubis un relaksējoša ķermeņa masāža ar aromātisku rožu eļļu. Rituāla noslēgumā mierpilns tējas rituāls.

Karaliskais Rožu SPA rituāls tiek veikts, izmantojot tikai dabīgas izejvielas

 

SPA rituālā izmantotās izejvielas- ķermeņa skrubi un masāžas eļļu radījusi Līga Nature SPA profesionālā kosmētikas ražošanas komanda un tās sastāv no 100% dabīgām, sertificētām izejvielām. To sastāvā nav alergēnu un jebkādu citu sintētisku un kairinošu vielu.

Relaksējoša masāža ir maiga, ritmiska un nomierinoša. Tajā izmanto maigus un glāstošus masāžas tehnikas paņēmienus. Stresu un satraukumu mazinošā masāža pozitīvi iedarbojas uz visu organismu: noņem trauksmes sajūtu, uzlabo asinsriti, normalizē limfas atteci un uzlabo organisma spēju atjaunot spēkus. Vairāk par masāžas pozitīvo ietekmi uz pašsajūtu un veselību lasi šeit. 

90 min Eur 65,-

Piedāvājums spēkā tikai februārī