SPA SALONS LĪGA  (kopš 1994. gada)

SPA salons Līga ir miera oāze pašā Valmieras pilsētas centrā. Vieta, kur atpūsties pēc straujās ikdienas steigas un atgūt gan fizisku, gan emocionālu līdzsvaru. 

Mūsu misija ir nodrošināt patīkamu, ērtu un mājīgu vidi ikvienam, kurš pie mums viesojas, un ļaut izbaudīt mums uzticētās rūpes par katra ciemiņa fizisko un emocionālo labsajūtu. Mūsu darbs ir mūsu lielākā aizraušanās, bet tas, savukārt, palīdz mums sasniegt izcilību it visā, ko darām!

Sejas un ķermeņa skaistuma procedūras, SPA rituāli un kūres, kā arī mūsu pašu radītā organiskā sejas un ķermeņa kosmētika atspoguļo mūsu dziļāko pārliecību par dzīves un dabas vienotību – mierā un harmonijā.

KOSMĒTIKAS ZĪMOLS LĪGA NATURE SPA (kopš 2010. gada)

Vēloties klientiem sniegt pašu labāko un vērtīgāko, esam radījuši un attīstījuši kosmētikas zīmolu, kuru ļoti apzināti un rūpīgi turpinām pilnveidot katru dienu. Esam īstenojuši sapni par dabisku, organismam nekaitīgu un vienlaikus efektīvu kosmētiku, par kuras sastāvu esam pilnīgi pārliecināti. 

Līga Nature SPA atspoguļo mūsu gandrīz 30 gadu ilgo pieredzi skaistumkopšanā un labsajūtas radīšanā mūsu klientiem. Katram kosmētikas produktam ir sava, īpaši izstrādāta, koncepcija, kas palīdz risināt ādas kopšanas problēmas, ar kurām ikdienā ir saskārušies mūsu salona klienti.

Tā ir rokām radīta kosmētika no rūpīgi atlasītām izejvielām, ņemot vērā  jaunākos atklājumus organiskās kosmētikas industrijā, kā arī katras sastāvdaļas organisko izcelsmi un labvēlīgo iedarbību uz ādu un organismu kopumā.

Līga Nature SPA sejas un ķermeņa kosmētikas līdzekļu ražošanā izmantojam tikai sertificētas (ecocert / soil association / cosmos u.c.) izejvielas, kas radītas mūsdienīgās laboratorijās vai iegūtas organiskās saimniecībās, kuru darbība tiek stingri uzraudzīta. Tādā veidā samazinot jebkādu organismam un videi kaitīgu vielu izmantošanu un nokļūšanu Līga Nature SPA kosmētikas līdzekļos.

SPA NAMIŅŠ VALMIERĀ PIE GAUJAS (kopš 2014. gada)

Harmonijas un miera oāze Valmierā pie Gaujas. Mūsu namiņā piedāvājam nakšņošanu pilnīgai ķermeņa un gara attīrīšanai un lutināšanai. Namiņā iespējams sildīties kā malkas kurinātā, tā tvaika pirtiņā, lūkoties debesīs apsildāmā ūdens kublā un nodoties nesteidzīgām sarunām divatā pie kamīna vai omulīgajā otrā stāva tējas stūrītī, kur gaisā virmo Latvijas pļavas zālīšu aromāti. Namiņa romantiski iekārtotajā istabiņā, kur mīkstajā pēlī pēc pirts rituāla ikviens sajutīsies kā no jauna piedzimis, būs netraucēts naktsmiers un skaisti sapņi. No rīta pasniegsim gardas un spēcinošas brokastis.

KOSMĒTIKAS RAŽOŠANAS MEISTARKLASES (kopš 2018. gada)

Kopš 2018. gada novembra ir atklātas Līga Nature SPA kosmētikas ražošanas telpas gleznainā vietā – Trikātas ezera krastā. Aicinām ciemos, lai iepazītos ar krēma radīšanas mākslu un mūsu ražotnes darbu, kā arī, lai papildinātu vai iegūtu jaunas zināšanas par kosmētikas nozari, kosmētiskas izejvielām, ēteriskajām eļļām un citām ar skaistumkopšanu saistītām tēmām. Meistarklases ilgums ir 2–3  stundas, uzņemam grupas līdz 15 personām.

IZBRAUCIENI AR SUP DĒĻIEM UN KANOE PA TRIKĀTAS EZERU (kopš 2020. gada)

Brauc ciemos pie mums uz Trikātas ezeru! Pie Līga Nature SPA kosmētikas ražotnes piedāvājam īrēt kanoe laivas (3 gb.),  SUP dēļus (2 gb.) un gulbju katamarānus (2 gb.). Romantiskai divvientulībai, dabas baudīšanai vai patīkami aktīvai brīvdienai šeit pieejami skaisti dabas veidoti maršruti caur Trikātas ezeru virkni: Trikātas ezeru, Abulu, Baznīcas ezeru, Pannas ezeru un Dutkas ezeru, ko savieno nelielā Lisas upe.

EZERA OĀZE PIE TRIKĀTAS EZERA (kopš 2021. gada)

SPA namiņš dzīves mīlētājiem. Piemērots relaksējošai atpūtai ar nakšņošanu divatā vai kopā ar mazākajiem ģimenes locekļiem. Namiņā iespējams baudīt pirtiņu ar panorāmas skatu uz Trikātas ezeru, pērties ar pašu gatavotām pirtsslotiņām un lūkoties zvaigžņotajās debesīs, relaksējoties āra burbuļvannā, bet skaistuma un labsajūtas rituālam Ezera Oāzē pieejama Līga Nature SPA dabiskā kosmētika. Oāzes apmeklētāji tiek sagaidīti ar gardām uzkodām un tēju, kā arī nākamajā rītā cienāti ar veselīgām brokastīm. Aktīvākai atpūtai ir pieejami arī SUP dēļi, kanoe laivas un katamarāni izbraucieniem pa Trikātas ezeru.

Projekti un atbalsta programmas

 

SIA Salons “Līga” ir noslēdzis 24.02.2022. līgumu Nr. SKV-L- 2022/97 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Ar Valmieras attīstības aģentūras Inovāciju atbalsta programmas “Zīle” atbalstu, 2018. gada 20. novembrī tika atklāta kosmētikas zīmola Līga Nature SPA ražotne skaistā vietā  Trikātas ezera krastā.