PENTAVITIN® / Saccharide Isomerate

Katru dienu iekštelpu un arī āra vides stress negatīvi ietekmē ādas dabisko mitrināšanu, liekot tai daudz ātrāk izžūt. Mūsdienu steidzīgajā dzīves ritmā stresam pakļautās ādas galvenās vajadzības ir efektīva, ātrdarbīga un ilgstoša mitrināšana, mērķtiecīgi rūpējoties par problemātiskajām vietām. Lietojot katru dienu, ādas kopšanas sastāvdaļa PENTAVITIN® nodrošina spēcīgu mitrināšanu visām sejas zonām. Regulāra augu izcelsmes karbohidrātu kopleksa PENTAVITIN® lietošana atdzīvina nogurušu un sausu ādu, vairojot pārliecību un veselīgu ādas izskatu.

Pentavitīns ir 100% dabīgs augu izcelsmes karbohidrātu komplekss, kas nodrošina tūlītēju, dziļu mitrināšanu 72 stundu garumā. Tas lieliski savienojas ar ādas virsmas slāņiem un, pretēji hialuronskābei, kas zināma kā viena no efektīvākajām ādu mitrinošajām vielām, tas nav nomazgājams, tas bloķē mitrumu kā magnēts. PENTAVITIN® stiprina ādas dabiskās aizsargspējas un novērš turpmāku dehidratāciju. 

Kuru kosmētikas līdzekļu sastāvā to esam iekļāvuši?

PENTAVITIN® esam iekļāvuši Hialuronskābes seruma sastāvā, kur tas apvienots ar divu dažādu molekulmasu hialuronskābi, kopā veidojot neaizstājamu kombināciju- izcili efektīvu ādas mitrināšanas līdzekli lietošanai ikdienā.