Lūdzu, izvēlies sev ērtāko no piegādes veidiem:

  1. Piegāde ar VENIPAK kurjeru.
  2. Piegāde ar Latvijas pasta starpniecību.
  3. Piegāde ar pasta staciju.
  4. (https://suti.pastastacija.lv/lv/)

  5. Pirkuma saņemšana Salons Līga salona veikalā Rīgas ielā 7-25, Valmierā, darba laikā no 9:00 līdz 19:00.

PIEGĀDES IZMAKSAS
Baltijas valstis
Pirkumiem virs Eur 45,00- bezmaksas piegāde Latvijā, Igaunijā un Lietuvā
Pirkumiem līdz Eur 45,00- piegādes maksa Latvijā Eur 3,50 / Igaunijā un Lietuvā eur 4,99

Skandināvijas valstis, Beļģija, UK, Vācija, Nīderlande, Polija- piegādes maksa Eur 19,99 (neatkarīgi no pasūtījuma apjoma)
Pārējā Eiropa- piegāde Eur 24,99 (neatkarīgi no pasūtījuma apjoma)

PIEGĀDES LAIKS

Piegāde ar VENIPAK kurjeru:

Apmaksātie pasūtījumi tiks izsūtīti 2 darba dienu laikā.

Latvijā, Igaunijā un Lietuvā pasūtījumi tiek piegādāti ar kurjera pakalpojumu sniedzēju VENIPAK. Piegāde tiek veikt uz pasūtītāja norādīto adresi. Piegādes laiks var ilgt līdz 4 dienām.

Ja Jūs vēlaties saņemt pasūtījumu uz citām valstīm, Jūs varat izvēlēties starp divu veidu piegādes pakalpojumiem:

Piegāde uz Pastu (Shipping to post office). Izvēloties šo piegādes iespēju mēs piegādāsim Jūsu pasūtījumu uz jūsu izvēlēto Pasta nodaļu. Piegādes laiks Eiropā aizņem līdz pat 10 dienām. Piegādes laiks uz citām valstīm, aizņem līdz 15 dienām. Lūdzu, ņemiet vērā – oficiālais piegādes laiks pasta pakalpojumiem ir līdz 30 dienām.
Piegāde ar kurjerpastu (Door-to-door). Jūs saņemsiet savu pasūtījumu uz Jūsu norādīto adresi. Piegādes laiks Eiropā aizņem līdz pat 10 dienām. Piegādes laiks uz citām valstīm, aizņem līdz 15 dienām.

Saņemšana Salons Līga salonā:

Pasūtījumus var saņemt Salons Līga salonā Rīgas ielā 7-25, Valmiera, darba laikā no 9:00-19:00.

Pasūtījumus, kuri veikti līdz 8:00, iespējams saņemt tajā pašā dienā, sākot no 12:00. Ja pasūtījums veikts pēc 8:00, varēsiet to saņemt nākamajā darba dienā. Saņemot pasūtījumu, lūgsim uzrādīt personu apliecinošu dokumentu un nosaukt pasūtījuma numuru vai parādīt izdrukātu pasūtījuma apstiprinājumu.

PREČU ATPAKAĻATDOŠANA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS

Tev ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, atsūtot tās pa pastu uz zemāk norādīto adresi. Precēm jābūt nelietotām un nesabojātām. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients.

Ja kāda iemesla dēļ interneta veikalā veikto pirkumu vēlies atgriezt mums, rīkojies šādi: Prece nedrīkst būt lietota, iesaiņojums nedrīkst būt sabojāts / Tavā rīcībā ir saglabāti visi dokumenti par pirkumu un preces saņemšanu / Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinies vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – ražotājs, produktu saraksts, sastāvs, izmērs un citi būtiski parametri / Raksti uz e-pastu liga.naturespa@gmail.com , lai saņemtu atteikuma veidlapu; vienosimies kad un kur preci atgriezt / Pēc pirkuma atgriešanas pārskaitīsim iztērēto naudu uz pircēja kontu 10 dienu laikā.

Naudas atmaksas priekšnoteikums ir preces atgriešana Salons Līga noliktavā vai saņemts apliecinājumu par to, ka prece ir nosūtīta atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība ir veikta agrāk.

Lūdzu, nosūti atgrieztās preces, kopā ar pasūtījuma apstiprinājumu, uz:
Interneta veikala preču atgriešana
SIA Salons Līga
RĪGAS IELA 7-25, VALMIERA, LV-4201, LATVIJA

BOJĀTU PRODUKTU ATGRIEŠANA

Ja esi saņēmis preci, kas tikusi bojāta piegādes laikā, lūdzu, aizpildi Bojātu produktu atgriešanas formu. Ja jums ir kādi jautājumi par piegādes noteikumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, tālr. +37127090511