Kopš 2018.gada novembra atklātas mūsu ražošanas telpas gleznainā vietā- Trikātas ezera krastā. Aicinām ciemos, lai iepazītos ar krēma radīšanas mākslu un ar mūsu darbu, kā arī uzzinātu ko jaunu par ādas kopšanu, izejvielām, ēteriskajām eļļām utml.

Maksa par meistarklasi Eur 20 (pers.). Meistarklases piedāvājam grupām no 5 līdz 15 personām

Meistarklases ilgums ir 2-3 stundas, tās laikā dalībniekiem piedāvājam veikt ādas kopšanas rituālu ar individuāli piemeklētu kosmētiku tieši jūsu ādas tipam. Meistarklasē uzzināsiet, kā gatavo krēmu- no izejvielu sagatavošanas līdz pat emulgēšanai. Turklāt aromātu katrs dalībnieks izvēlēsies un pievienosies pats, balstoties uz savām iekšējām sajūtām un patiku, jo zināms, ka ēteriskās eļļas ir kas vairāk kā aromāts- šīs augu dvēselītes spēj gan uzmundrināt, gan nomierināt un harmonizēt, ja nepieciešams.

Tālr. rezervācijai: 26461060 (Līga)

Atsauksmes par meistarklasi lasi ŠEIT

Meistarklasē ir iespēja savām acīm redzēt, kā top kosmētika. Sākot no izejvielu izvēles un sagataves, formulu uzbūves principiem, līdz pat emulgēšanai un iepakošanai. Dalībniekiem ir iespēja izvēlēties savam krēmam sev tīkamāko aromātu no mūsu vairāk kā 100 dažādu ēterisko eļļu kolekcijas
meistarklases
meistarklases
meistarklases