Spa namiņš.  Harmonijas un miera oāze Valmierā pie Gaujas.

spa namiņš

DIENAS SPA PIEDĀVĀJUMS

Arī Spa namiņā piedāvājam baudīt visas spa kūres, ķermeņa masāžas un procedūras, kas pieejamas salonā. Ja vēlies procedūru baudīt namiņā, par to mūs informē, veicot rezervāciju.

SPA PIEDĀVĀJUMS PĀRIEM UN GRUPĀM AR/BEZ NAKŠŅOŠANAS

Mūsu namiņā piedāvājam spa kūres ar nakšņošanu pilnīgai ķermeņa un gara attīrīšanai un lutināšanai. Namiņā iespējams sildīties kā malkas kurinātā, tā tvaika pirtiņā, baudīt pīlingu un masāžu, lūkoties debesīs apsildāmā āra kublā un nodoties nesteidzīgām sarunām divatā pie kamīna vai omulīgajā otrā stāva tējas stūrītī, kur gaisā virmo Latvijas zālīšu aromāti. Namiņa romantiski iekārtotajā istabiņā, kur mīkstajā pēlī pēc pirts rituāla ikviens sajutīsies kā no jauna piedzimis, būs netraucēts naktsmiers un skaisti sapņi. No rīta pasniegsim brokastis no svaigiem un veselīgiem produktiem.

Namiņš piemērots 2 — 5 cilvēku atpūtai. Tas atrodas Valmierā, pārdesmit metru no Gaujas. Sagaidām savus viesus ar kvalitatīviem lina/ kokvilnas dvieļiem, halātiņiem un masāžas čībām. Pieejama ķermeņa kopšanas, matu un sejas kosmētika, kā arī matu fēns. Līdzi jāņem tikai labas domas un personīgās higiēnas lietas. 

Spa rituālus un nakšņošanu ieteicams rezervēt vismaz 3 nedēļas pirms vēlamā datuma. Ierašanās namiņā no pl.15:00, izrakstīšanās — nākamajā dienā līdz pl.12:00. Par katru papildus stundu pēc plkst. 12:00, papildu samaksa Eur 10,00 / h

Veicot rezervāciju, lūgsim veikt priekšapmaksu ne vēlāk kā nedēļu pirms plānotā ierašanās laika. Ja norēķināsieties ar dāvanu karti, veicot rezervāciju lūgsim nosaukt dāvanu kartes numuru un izdošanas datumu. 

Līga Nature SPA namiņš – tā ir lutināšana no matu galiņiem līdz papēžiem…
Rezervācija: tālr. 27090511