Ierašanās laiks.

Ņemot vērā ierobežoto laiku, kas tiek atvēlēts konkrētai procedūrai un Jūsu labsajūtai, lūdzam ierasties savlaicīgi, tādējādi nesaīsinot plānotās procedūras laiku un ļaujot meistaram procedūru veikt pilnā apmērā. Ja Jums gadījies neplānoti aizkavēties, lūdzu, informējiet par to, zvanot SPA salona administrācijai pa tālruni 27090511. Iespējams, ka vēl būs iespējams veikt rezervācijas laika korekciju. Maksimāli pieļaujamais rezervācijas kavēšanas laiks ir 10-15 minūtes, kas ir atkarīgs no procedūras veida.

Atcelšanas noteikumi.

Ja esat rezervējis laiku, bet nevarat ierasties, lūdzu, ziņojiet par to ne vēlāk kā 24 stundas iepriekš, zvanot SPA salona administrācijai pa tālruni 27090511.

Sagatavošanās procedūrai.

Viss, kas nepieciešams izvēlētās procedūras veikšanai, Jums tiks izsniegts salonā uz vietas (vienreizējā cepurīte, vienreizējā apakšveļa, dvieļi u.c.). Silti iesakām atstāt rotaslietas mājās, bet līdzi ņemt labu noskaņojumu un vēlmi no sirds atpūsties. 

Ja Jums ir veselības problēmas, alerģijas, paaugstināts vai pazemināts asinsspiediens, sirds sāpes, grūtniecība, nozīmēts ārstēšanās kurss vai kādas citas medicīniska rakstura problēmas, lūdzu, paziņojiet par to speciālistam pirms procedūras. Tas ļaus Jums piedāvāt atbilstošu un Jums vispiemērotāko procedūru. Ja Jūs lietojat kontaktlēcas, paziņojiet par to Jūsu kosmetologam.

Nekautrējieties uzdot jautājumus un izteikt savas vēlmes! Speciālists būs Jums pateicīgs, ja Jūs ļausiet viņam uzzināt Jūsu izjūtas procedūras laikā. Ja rodas kādas diskomforta sajūtas, lūdzu, informējot par tām  speciālistu! 

Dāvanu kartes un to izmantošana.

Dāvanu karte nav jāizmanto vienā reizē. Jūs varat plānot procedūru gaitu un izlietot Jums dāvināto summu, apmeklējot mūs vairākas reizes. Dāvanu kartes pieejamas par jebkādu Jums vēlamo summu un jebkuru procedūru, kas iekļauta piedāvājumā. Dāvanu kartes ieteicamais derīguma termiņš ir 6 mēneši, tomēr būsim pretimnākoši, ja vēlēsieties izmantot arī dāvanu karti, kas iegādāta 6-12 mēnešus iepriekš.

Visās SPA salona Līga telpās lūdzam  ievērot klusumu, relaksējošu procedūru laikā izslēgt mobilo telefonu vai deaktivizēt tā skaņu!

Pēc procedūras esat laipni aicināti uzkavēties mūsu harmoniskajās telpās, lai baudītu mierīgu un nesteidzīgu atpūtas mirkli pie aromātiskas un svaigi pagatavotas tējas tases.