Ārstnieciskās masāžas

Ārstnieciskās masāžas 30 min/45 min/60 min | Eur 25 /Eur 40 /Eur 50

Ārstnieciskā masāža ir viena no pamatmetodēm dažādu traumu un saslimšanu ārstēšanā un profilaksē. Tā ievērojami uzlabo  vispārējo veselības stāvokli un uzlabo dzīves tonusu, pozitīvi ietekmē centrālo un perifēro nervu sistēmu.

Pateicoties ārstnieciskajai masāžai ievērojami uzlabojas vispārējais zemādas audu un ādas stāvoklis, normalizējas tauku un sviedru dziedzeru darbība, kā arī uzlabojas asins un limfas cirkulācija.

Ārstnieciskā masāža atslābina saspringto muskulatūru un palielina muskuļu šķiedru elastību, kā arī palēnina atrofiskos procesus un samazina hipotrofiju, procedūra sekmē skābekļa pieplūdes palielinājumu muskuļu šķiedrās. Pozitīva ietekme ir arī organisma vielmaiņas paātrināšanā. Masāža sekmē hemoglobīna, leikocītu, eritrocītu daudzuma palielinājumu asinīs. Masāžas modifikācijas var atšķirties atkarībā no funkcionāliem traucējumiem organismā. Tai ir sava tehnika, indikācijas un kontrindikācijas.

Procedūra tiek veikta ar atslābinošu masāžas eļļu.

Ikdienā pret muskuļu sāpēm un spazmām, piedāvājam Līga Nature SPA radīto magnija eļļu. Tā rada enerģijas pieplūdumu, mazina nemieru, nervu spriedzi, un stiprina imūno sistēmu. Tās īpašā vērtība ir augstais magnija saturs, kas ir īpaši būtisks veselīga minerālu līdzsvara saglabāšanai organismā.

Magnija eļļas lietošana – izsmidzināt uz tīras ķermeņa ādas, iemasēt. Var pievienot arī vannai. Labākai iedarbībai ieteicams lietot katru dienu vismaz trīs mēnešus.

Apkalpojam veselības apdrošināšanas polises: Compensa, Baltikums, Balta, BTA , ERGO u.c.. Lai izmantotu polisē iekļauto masāžu kursu, Jums nepieciešams nosūtījums no ģimenes ārsta.

Vairāk par pakalpojumu  jautājiet SPA Līga administrācijā!

Ārstnieciskās masāžas apkakles zonai un rokām / muguras zonai / jostas-krustu zonai / kājām