fbpx

Āzijas SPA rituāls

Rituāls pilnīgai labsajūtai un āzijas aromātu, garšu un tekstūru baudījumam

Āzijas SPA  ir rituāls, kas radīts, iedvesmojoties no mūsu komandas vairākkārtējiem ceļojumiem pa āzijas valstīm. Rituāls iemieso āzijas aromātus, sajūtas un maģisko pieskāriena mākslu.

Rituāla gaita: putu vanna pēdām un  viegla pēdu refleksomasāža / pirtiņa / may chang putu- sāls ķermeņa skrubis / may chang putu vannas rituāls / ķermeņa masāža / sejas un galvas masāža / Taizemes orhidejas jeb zilās tējas rituāls

120 min Eur 100 / 2 personām vienlaicīgi, vienā telpā Eur 200

(more…)

SPA Mirklis

SPA Mirklis atpūtai un relaksācijai, ļaujoties nesteidzīgam un mierpilnam piedzīvojumam

Rituāls, kas izstrādāts, īpaši domājot par iespēju atpūsties arī tiem, kam laiks ir īpaši dārgs, bet viena stunda, lai pabūtu mierā, ir pietiekami. Rezervējot šo rituālu, lūgsim izvēlēties vienu Jums piemērotāko aromātu kompozīciju no pieejamām trim:

  • Nomierinošs Palo santo rituāls
  • Saldeni sulīgs tropu aromātu rituāls
  • Latvijas spēka zālīšu aromātu rituāls

SPA rituāla gaita: putu vanna pēdām un  viegla pēdu refleksomasāža / relaksējoša ķermeņa masāža

60 min Eur 50 / 2 personām vienlaicīgi, vienā telpā Eur 100

(more…)

Latvieša spēka rituāls

Spēka rituāls ķermenim un garam, kas radīts, iedvesmojoties no Latvijas dabas dārgumiem- pelašķa, biškrēsliņa un vībotnes

Latvieša spēka rituāls iemieso 3 spēcīgu Latvijas augu aromātus, kas caurvij visu rituāla gaitu. Pēc rituāla āda būs gluda, zīdaina un maiga, bet prāts – mierīgs, rāms un līdzsvarots. Ļaujies labsajūtai! SPA rituālā iekļauts vannas rituāls VAI pirts (pēc izvēles). Veicot rezervāciju, lūgsim izvēlēties.

90 min Eur 75 / 2 personām vienlaicīgi, vienā telpā Eur 150

(more…)

Valmiermuižas alus SPA rituāls

Spēkam un enerģijai / Pozitīvām emocijām / Organisma stiprināšanai / Smaržu un garšu baudai

Rituāls īstiem alus cienītājiem un baudītājiem sadarbībā ar Valmiermuižas alus darītavu. Tas ir neaizmirstams piedzīvojums – alus mīlētāja sapnis ar brīnišķīgu aromātu, sajūtu un iespaidu  mirkļiem. Rituāls ir īpašs ne tikai ar bagātīgu apiņu aromātu un tajā plaši izmantoto ekoloģisko izejvielu klāstu, bet arī ar tā labvēlīgo ietekmi uz organisma atjaunošanās procesiem, iedarbojoties kā neaizstājams enerģijas un pozitīvo emociju avots!

120 min Eur 100  / 2 personām vienlaicīgi, vienā telpā Eur 200

(more…)

SPA rituāls Ājurvēdas Harmonija

Harmonijai un labsajūtai / Austrumu sajūtām / Relaksācijai / Pilnīgai prāta un gara atjaunošanai

SPA salona Līga īpaši izstrādāts, ekskluzīvs rituāls, kas ļauj izbaudīt ājurvēdas masāžu un procedūru burvību, atpūsties, relaksēties, nomierināt prātu un izjust īpašas rūpes gandrīz visas dienas garumā! Meditācija, ķermeņa un prāta atbrīvošana, miers – tik ļoti nepieciešamais, lai atgūtu spēkus starp ikdienas pienākumiem.

 330 min Eur 200

(more…)

SPA rituāls No matu galiņiem līdz papēžiem

Organisma atjaunošanai / Labsajūtai / Ādas mirdzumam un veselībai / Mieram

No matu galiņiem līdz papēžiem SPA rituāls ir neaizmirstams aromterapijas baudījums, kas ietver divu stundu lutināšanu, ķermeņa un gara atjaunošanu. Pēc rituāla āda būs gluda, zīdaina un maiga, bet prāts – mierīgs, rāms un līdzsvarots. Ļaujies labsajūtai! Rituāls īpaši izstrādāts sievietēm, kas vēlas atgūt mieru ikdienas steigā un atjaunot savus iekšējos enerģijas resursus, kā arī uzlabot kopējo pašsajūtu un izskatu.

120 min Eur 100 / 2 personām vienlaicīgi, vienā telpā Eur 200

(more…)

Romantiskais labsajūtas rituāls pārim

Romantiskai atpūtai divatā / Relaksācijai / Īpašiem mirkļiem / Ķermeņa un gara lutināšanai / Karaliskām izjūtām

Romantiskais labsajūtas rituāls pārim ir īpaši domāts tiem, kuriem mīļotais cilvēks ir vissvarīgākais cilvēks, ar kuru ir vēlme kopā pamosties un pavadīt košus dienas mirkļus, bet vēlā vakarā skaitīt krītošas zvaigznes un aizmigt cieši blakus ar smaidu uz lūpām…

120 min Eur 200 / 2 personām vienlaicīgi, vienā telpā

(more…)