fbpx

Medus masāža problēmzonām

Medus masāža ir viena no vērtīgākajām masāžām, lai atbrīvotos no celulīta. Šī masāža lieliski attīra un atjauno ādu, palīdz novērst celulītu, kā arī ir noderīga figūras koriģēšanai. Masāžas efekta pamatā ir ķermeņa ādas mijiedarbība ar medū esošajām bioloģiski aktīvajām vielām, kā arī īpašās refleksu terapijas masāžas kustības. Masāžas laikā notiek strauja asinsrites uzlabošanās gan ādā, gan zemādas taukos un muskuļos.

Medus masāžu rezultāts ir pārsteidzošs – no organisma izvadās toksīni, āda kļūst zīdaina un elastīga, asinsapgāde uzlabojas, zūd liekie kilogrami, stiprinās nervu sistēma. Āda saņem aktīvu barošanu un iegūst spēju pašizlīdzināties. Paaugstinās imunitāte un uzlabojas vielmaiņa, mazinās zemādas tauku slānis problēmzonās, kā arī no organisma tiek izvadīts liekais šķidrums, novēršot tūsku.

Masāžas ilgums 60 min / Eur 33,00

Anti celulīta masāža problēmzonām

Šīs masāžas mērķis ir veidot slaidu augumu, mazinot ķermeņa apjomu un veicinot ādas tonusa normalizēšanu. Masāža nav domāta relaksācijai vai terapeitiskiem mērķiem, bet gan ķermeņa formas veidošanai. Masāžu sāk ar pīlingu, lai uzlabotu ādas tonusu un lai veicinātu masāžas krēma uzsūkšanos. Masāžas paņēmienus un krēmus izvēlas atbilstoši uzdevumam – limfodrenāžai, taukaudu šķelšanai vai ādas tonusa uzlabošanai. Vienmēr īpaša vērība tiek vērsta uz tām ķermeņa daļām, ko klients uzskata par galvenajām problēmzonām.

Masāžas ilgums 60 min / Eur 33,00

Reflektorā pēdu masāža

Reflektoloģija ir īpaša pēdu masāžas metode, balstīta neiroloģiskajā saiknē, kas pastāv starp pēdas zonām un iekšējiem orgāniem. Izdarot uzspiedienu uz šīm pēdas zonām, tiek radīts pozitīvs, stimulējošs efekts uz organisma attiecīgo daļu.

Refleksoloģijas pamatā ir uzskats, ka ķermenis ir sadalīts desmit gareniskās zonās. Ja tā vidusdaļā no kāju pirkstgaliem līdz galvai novelk iedomātu vertikālu līniju, tad piecas zonas atrodas pa labi no šīs līnijas un piecas pa kreisi. Visi orgāni un struktūras, kas atrodas vienā zonā, ir savstarpēji saistītas. Ķermeņa labo pusi pārstāv labās pēdas virsma, bet kreiso — kreisās pēdas virsma. Katrs no orgāniem atspoguļojas uz savas pēdas, piemēram, sirds — uz kreisās, bet aknas — uz labās pēdas.

Pēdu masāža sniedz ļoti relaksējošu un patīkamu baudījumu. Pēc kursa uzlabojas organisma funkcionālās spējas, asinsrite, nervu sistēmas darbība un miega kvalitāte. Mazinās spriedze un uzlabojas stāja.

Masāžas ilgums 60 min / Eur 31,00

Ajūrvēdas širodhara masāža (eļļas pilināšana)

Šīs procedūras laikā ājurvēdiskā eļļa, zālīšu uzlējums tievā strūkliņā tiek liets uz pieres. Širodhara regulē harmonu fonu, palīdz pret bezmiegu, stresu, nemieru, trauksmi, depresiju, matu izkrišanu, nogurumu un padara cilvēku atsvaidzinātu un mierīgu. Šī ir viena no dziļas relaksācijas sasniegšanas tehnikām.

Procedūras iedarbība ir reflektora, temperatūra un kustība iedarbojas uz vienu no galvenajiem enerģētiskajiem punktiem, kas projicējas pieres viduslīnijā nedaudz virs uzacīm, šis punkts kontrolē vitālās enerģijas kustību, prāta stāvokli, sajūtu asumu, visu endokrīno sistēmu. Punkta aktivizēšana uzlabo koncentrēšanās spēju, prāta skaidrību, nomierina prātu, palēnina smadzeņu bioelektromagnētisko impulsu frekvenci līdz alfa ritmam (4-7 Hz), ļauj prātam fokusēties, mazinot satraukumu, depresiju, stresu, atbrīvojot no galvassāpēm, veicinot dziļu un mierīgu miegu.

Procedūras gaita: 30-40 minūtes eļļas pilināšanas / viegla galvas masāža / viegla sejas masāža

Procedūras ilgums 60 min / Eur 31,00

Ajūrvēdas Čampi masāža galvai

Čampi masāžas iedarbība ir daudzpusīga – tā līdzsvaro un stabilizē visu cilvēka enerģētiku, tādējādi masāžas laikā klients parasti ļoti atslābinās. Masāžas laikā uzlabojas asinsrite, limfas cirkulācija un audu apgāde ar skābekli. Īpaši labus rezultātus ar šīs masāžas palīdzību var sniegt, ārstējot trauksmes un depresijas sindromus, kā arī dažādas izcelsmes galvassāpes. Šīs masāžas mazina arī muskuļu saspringumu un sāpes spranda apvidū un plecos, labi palīdz ārstēt deguna blakusdobumu iekaisumus.

Masāžas ilgums 60 min / Eur 31,00

Ajurvēdas Sambahana masāža

Šī masāža spēcīgi atslābina, mazina sasprindzinājumu, līdzsvaro organismu, dod enerģiju, atveseļo un harmonizē. Abyanga masāža tiek veikta, stingri ievērojot enerģētiskās līnijas (nadi) un marma punktus, tā veicina prānas enerģijas cirkulācijas uzlabošanu un došas līdzsvarošanu. Manipulācija ar marmas punktiem stimulē asinsriti un limfas plūsmu, kas savukārt nostiprina nervu sistēmu un imūnsistēmu. Eļļa, ar kuru tiek veikta masāža, izgatavota no augstvērtīgām augu un ēteriskajām eļļām.

Masāžas ilgums 120 min / Eur 62,00

Limfodrenāžas masāža

Ik dienas organismā uzkrājas toksīni, kas var pazemināt imunitāti, radīt celulītu un maisiņus zem acīm, pasliktināt ādas stāvokli vai tās krāsu, veidot uztūkumus. Viens no efektīgākajiem veidiem kā to visu novērst ir limfodrenāžas masāža, jo tā izkustina limfu un palīdz tai vieglāk nonākt līdz tās attīrīšanas vietai, atbrīvo limfvadus. Pēc šīs masāžas rodas līdzsvars visās orgānu sistēmās.

Limfodrenāžas masāža koncentrējas tieši uz limfas virzīšanu pa limfvadiem, bet tā arī uzlabo asinsriti un harmonizē ķermeni, tomēr tās galvenais uzdevums ir atbrīvot no toksīniem un šlakvielām.

Limfodrenāžas masāžas rezultātā uzlabojas vielmaiņa / samazinās tūska / tiek novērsta liekā šķidruma uzkrāšanās / mazinās nogurums / organisms tiek nomierināts, harmonizēts / no organisma tiek  izvadīti kaitīgie vielmaiņas galaprodukti – toksīni

Limfodrenāžas masāža patīkami pārsteigs ar to kā uzlabojas ādas stāvoklis un pašsajūta. Jau pēc pirmās seansa reizes kājās ir jūtams vieglums un ir lidojuma sajūta, bet izejot visu masāžas kursu, kas ir 10 reizes, uzlabojas veselības stāvoklis, āda izlīdzinās, kļūst gludāka un elastīgāka. Šī masāža ir viena no patīkamākajām procedūrām cīņā pret celulītu, pārējās masāžas iedarbojas dziļāk, nopietnāk, aizskarot arī dziļākos audus, bet limfodrenāžas masāža ar mierīgām roku kustībām izkustina organisma šķirdumus, tādējādi izlīdzinot ādas negludumus.

Masāžas ilgums 90 min / Eur 46,50

Aromterapijas masāža

Aromātiskās eļļas, ar kurām tiek veikta aromterapijas masāža, palīdz atgūt līdzsvaru ne tikai fiziskajā, bet arī mentālajā un emocionālajā līmenī. Tās normalizē un nostiprina garīgo līdzsvaru un nomierina. Depresijas un sasprindzinājuma gadījumā ēteriskās eļļas daudz ir iedarbīgākas par trankvilizatoriem un stimulatoriem. Masāžas iedarbība uzmundrinoša/ nomierinoša/ tonizējoša- pēc izvēles.

60 min Eur 31,00 / 90 min Eur 46,50 / 120 min Eur 62,00

Karsto akmeņu masāža

Īpaši patīkama un iedarbīga ķermeņa procedūra. Bazalta akmeņu siltums pārnes siltumu un enerģiju vairāk, nekā to var masāža ar rokām. Masāžai izmanto minerāliezi bazaltu, kas veidojies vulkānu izvirdumos. To uzsilda līdz pat +53 oC temperatūrai, ņemot vērā klienta individuālo temperatūras sajūtu. Masāžā lieto dažāda izmēra neapstrādātus akmeņus, tos mainot un piemērojot dažādām ķermeņa daļām – mugurai, kaklam, sejai, rokām, kājām, pirkstiem. Ar lielākajiem akmeņiem masē muguru un kājas, ar mazākajiem – pirkstus, kaklu, seju. Šī masāža mazina sāpes, muskuļu krampjus, mīkstina audus, regulē sirds, asinsvadu un nervu sistēmas, darbojas pret stresu. Viena kustība ar akmeņiem atsver sešas parastās masāžas kustības, iedarbojoties uz dziļākiem muskuļaudiem un sniedz dziļu relaksāciju, mieru un atjaunošanos.

Masāžas ilgums 120 min / Eur 62,00