fbpx

Polinukleotīdu terapija sejai

Sejas ādas BIOREĢENERĀCIJA ar polinukleotīdu terapiju

Polinukleotīdi ir biopolimēri ar 13 un vairāk nukleotīdu monomēriem. Vienkāršākais dzīvās sistēmas polinukleotīds ir RNS jeb ribonukleīnskābe, kas satur pentozes cukura ribozi. RNS sastāv no vienas virknes polinukleotīda. 

Polinukleotīdu terapijai ir ādu mitrinošs, antioksidatīvs, stimulējošs un metabolismu veicinošs efekts. Polinukleotīdi efektivitātes ziņā ir atzīti par nr.1 pirmā un trešā tipa kolagēna fizioloģiski stimulējošo līdzekli pasaulē. 

Polinukeotīdu terapija ievērojami palielina ādas elastību un tonusu, aktivizē receptorus, kas atbild par jaunu asinsvadu veidošanos un nodrošina labvēlīgu vidi bojātu audu atjaunošanai, tai ir izteikts liftinga efekts.

Procedūra piemērota sejas ādai ar zemu ādas tonusu un elasticitāti, hiperpigmentāciju, kuperozi, sausai/ dehidrētai sejas ādai, blāvai, pelēcīgai ādai, ādai, kas pakļauta oksidatīvam stresam, ādai ar rētām / postaknes rētām / strijām. 

Procedūras gaita: attīrīšana / enzīmu pīlings / polinukleotīdu terapija / salvešu maska / dekoltē masāža

Kurss: 1-4 procedūras reizi reizi mēnesī

Procedūras ilgums 60 min

Cena Eur 115

 

Mezoterapija galvas ādai un matiem

Mezoterapija ir viena no metodēm, kas tiek izmantota matu problēmu ārstēšanā. Šo procedūru visbiežāk iesaka situācijā, kad ir intensīva matu izkrišana un tā ir jāaptur, stabilizējot matu apjomu, vai arī gadījumos, kad nepieciešams palielināt matu apjomu.

Matu pastiprinātas izkrišanas iemesli var būt dažādi: hormonāli traucējumi, infekcijas slimības, novecošanās, zāļu lietošana, dzelzs, cinka, selēna trūkums organismā, arī stress. Mezoterapijas procedūra stimulē nervu galus, asinsvadu receptorus un imūni kompetentās šūnas. Procedūras rezultātā nostiprinās vietējā imunitāte, uzlabojas asinsrite un paaugstinās matu folikulu aktivitāte.

HAIRline. Matu folikulu stiprināšana & matu izkrišanas un nosirmošanas mazināšana. Atjauno galvas ādu un paātrina matu augšanas anageno fāzi. Uzlabo matu spēku/izturību un blīvumu. 

  • Stimulē matu augšanu. Peptīdu kombinācija stimulē asinsriti dermā, aktivizējot esošu un veicinot jaunu matu folikulu veidošanos.
  • Novērš matu izkrišanu un nosirmošanu. Cinks un biotīns regulē tauku dziedzeru darbību, palēnina matu folikulu novecošanos un novērš priekšlaicīgu nosirmošanu.
  • Stiprina matu stumbru / mitrina un baro.

Procedūras gaita: galvas ādas biomehāniskā stimulācija, mezoterapija

Procedūra piemērota matu agrīnas nosirmošanas gadījumā, difūzas alopēcijas, lokālas alopēcijas, androgēnas alopēcijas, seborejas gadījumos. 

Kurss:

6 procedūras reizi 1-2 nedēļās

Uzturošās procedūras reizi 3 mēnešos

Procedūras ilgums 60 min

Cena Eur 50

Mezoterapija sejai

Mezoterapija ir dabisks veids, kā atjaunot skaistumu

Apriline mezoterapijas kokteiļi apvieno dabas spēku un jaunākās inovācijas estētiskajā nozarē. Unikālais hialuronskābes, peptīdu, aminoskābju un vitamīnu savienojums ir veidots tā, lai precīzi atbilstu ādas fizioloģijai un tā formula ir ar uzlabotu molekulāro stailitāti, kas veicina acīmredzami noturīgākus rezultātus. 

 

Mezoterapijas procedūras SEJAI:

SKINline. Ādas atjaunošana & hiperpigmentācijas mazināšana. Mitrina un stimulē ādas atjaunošanos šūnu līmenī. Uzlabo kuperozas ādas stāvokli, samazina tūsku.

  • Samazina hiperpigmentāciju. Spēcīga glutationa tripeptīda un C vitamīna kombinācija, kas kavē melanīna sintēzi.
  • Reģenerē šūnas. Peptīdi uzlabo asins un limfas cirkulāciju, stimulē kolagēna ražošanu un uztur epidermas intracelulāro struktūru.
  • Mitrina. Hialuronskābe piešķir sejas ādai elastību un mirdzumu.

Procedūras gaita: attīrīšana / enzīmu pīlings / mezoterapija / salvešu maska / dekoltē masāža

Procedūra piemērota sejas ādai ar fotonovecošanās pazīmēm, grumbām, kuperozi, tūsku, hiperpigmentāciju, jutīgai un sausai ādai, taukainai un kombinētai ādai ar paplašinātām porām, 25+

 

Kurss:  3-6 procedūras reizi 2-3 nedēļās

Uzturošās procedūras reizi 2 mēnešos

Procedūras ilgums 60 min

Cena Eur 50

 

AGEline. Liftings & kolagēna sintēzes uzlabošana. Mitrina un atjauno ādu, uzlabojot elastību un tvirtumu. Formula bagātināta ar vitamīniem, kas mazina oksidatīvā stresa izraisītas novecošanās pazīmes. 

  • Izlīdzina grumbas. Peptīdu kombinācija atslābina sejas sasprindzinājumu, samazinot grumbiņas un mīmikas krunciņas.
  • Uzlabo ādas elastību. Prolīna, lizīna, valīna, glicīna, arginīna, aminoskābju un hialuronskābes komplekss dziļi mitrina ādu, uzlabojot tās elastību un struktūru, kā arī stimulē kolagēna sintēzi, veicinot audu atjaunošanas procesus.

Procedūras gaita: attīrīšana / enzīmu pīlings / mezoterapija / salvešu maska / dekoltē masāža

Procedūra piemērota sejas ādai ar kuperozi, tūsku, zemu ādas turgoru un tonusu, sausai un izteikti sausai sejas ādai, pelēkai sejas ādai ar izteiktām novecošanās pazīmēm, 35+

Kurss: 3-6 procedūras reizi 2-3 nedēļās

Uzturošās procedūras reizi 2 mēnešos

Procedūras ilgums 60 min

Cena Eur 55