fbpx

Notievēšanas saites

NOTIEVĒŠANAS SAITES   60 min. / Eur 45,-

Krio jeb aukstās notievēšanas saites

Krio ietīšanas procedūras laikā kapilāri un asinsvadi saraujas, bet asins un limfa aiztransportē šlakvielas un toksīnus uz  izvadorgāniem. Aukstā jeb krio ietīšana īpaši ieteicama, ja ir tūska, nogurums, smagums kājās, kā arī kā reabilitācija pēc vēnu aterosklerozes. Atvēsinošie geli, kas tiek izmantoti ietīšanas procedūras laikā, paaugstina ādas tonusu un veicina notievēšanu, nostiprina kapilāru sieniņas un paātrina limfodrenāžu.

Ķermeņa koriģējošo saišu krio līnija piesūcināta ar augsti aktīvām sastāvdaļām ženšeņu, arnikas ekstraktu, gingko biloba ekstraktu, kosas ekstraktu un mentolu.

Cell jeb karstās notievēšanas saites

Kofeīns un citas aktīvās vielas karsto notievēšanas saišu sastāvā paātrina asinsriti, tā samazinot tauku šūnu apjomu ārējos ādas slāņos. Tas palīdz ne vien iegūt kāroto ķermeņa siluetu, bet arī uzlabot ādas stāvokli un izskatu. Ādu nogludina un izlīdzina tās tekstūru, ļaujot tai justies tvirtākai un gludākai.

Ķermeņa formu koriģējošo saišu cell līnija piesūcināta ar augsti aktīvām sastāvdaļām kofeīnu, guarāna ekstraktu, gotu kola ekstraktu, kumelītes ekstraktu.

Ietīšanas procedūras laikā tiek veikta sejas attīrīšana ar nomierinošām rožu putām, sejas ādas tonizēšana ar atsvaidzinošu apelsīnu ziedu ziedūdeni un viegla sejas masāža ar barojošu apelsīnu un vaniļas krēmu. Krēma sastāvs bagātināts ar džodžobas eļļu, šī un kakao sviestu, zīda peptīdiem, kā arī izciliem antioksidantiem pūķgalves un smiltsērkšķu lapu ekstraktiem. Sejas āda būs attīrīta, pabarota un mirdzoša.

Procedūras gaita: problēmzonu sausā skrubēšana / ietīšana saitēs / relaksējoša sejas un galvas masāža vai roku masāža (pēc izvēles) / tējas rituāls.

Aļģu aplikācijas un ietīšana problēmzonām

Aļģu aplikācijas* 60 min. / Eur 45,-

Jūras aļģe ir brīnumains augs.

Tai ir unikāls DNS ar spēcīgām un dzīvībai būtiskām īpašībām, tā spēj pielāgoties pat visekstremālākajiem apstākļiem. Tas nozīmē, ka tai piemītošo dzīvības spēku var izmantot ādas šūnu atjaunošanai. Jūras aļģei piemīt unikāla saderība ar ādu, jo bioloģiskā sastāva ziņā tā ir ļoti līdzīga cilvēka asins plazmai. Pateicoties līdzīgajai ūdens un sāļu koncentrācijai, jūraszāļu sastāvā esošās minerālvielas un dzīvībai svarīgos elementus iespējams viegli transportēt dziļi ādas šūnās. Turklāt pareizajās devās un nevainojamā saderībā ar ādu un ķermeni.

Procedūrai piemīt detoksicējoša un remineralizējoša iedarbība, tā izcili novērš tūsku, celulītu un nostiprina ķermeņa kontūru.

Aļģes ir speciāli žāvētas un iestrādātas pulverī, sajaucot tās ar ūdeni, tiek aktivizētas aktīvās vielas. Procedūru papildina magnija eļļa, kura tiek smidzināta uz ķermeņa. Tā lieliski atslābina nogurušo un saspringto muskulatūru un remdē sāpes locītavās.

Ādas izskata uzlabojumi redzami un pašsajūta uzlabojas jau pēc 1 līdz 2 procedūrām, taču, lai efekts būtu ilglaicīgs un āda gluda ilgāku laiku, nepieciešams procedūru veikt kursa veidā.

Kursa apjoms ir no 5 līdz 10 procedūrām, atkarībā no sākotnējā ādas stāvokļa.

Lai sasniegtu maksimālu efektu no kosmētiskajiem produktiem, procedūras laikā ar aļģēm noklātās ķermeņa zonas tiek ietītas – termo efekts veicina produktu aktivizāciju un āda labāk uzsūc minerālvielas.

Procedūras gaita: magnija eļļas smidzināšana, problēmzonu skrubēšana ar trīs sāļu – himalaju sāls, epsoma sāls, jūras sāls –  skrubi / aļģu aplikācijas / ietīšanas procedūra / relaksējoša pēdu vai roku, vai sejas un galvas masāža (pēc izvēles) / problēmzonu iekrēmošana ar tonizējošu citrusu emulsiju vai karsējošu ingvera gelu, vai atvēsinošu mentola krēmu (pēc izvēles), tējas rituāls.

*Apmeklējot 10 procedūras neierobežotā laika periodā un sakrājot 10 zīmogus dāvinām vēl vienu aļģu aplikāciju procedūru BEZ MAKSAS!

Īpašai ķermeņa lutināšanai pēc procedūras par papildus samaksu piedāvājam baudīt svaigas spirulīnas-ingvera dzērienu (Eur 2,50).  Šī spirulīna ir ar unikālu uzturvērtību, tā satur lielu daudzumu antioksidantus, kas kavē novecošanās procesus. Spirulīna satur arī visas neaizvietojamās aminoskābes, dzelzi, B grupas vitamīnus, E vitamīnu un provitamīnu A. Tai nav specifiskas garšas un smaržas, turklāt šī spirulīna tiek audzēta tepat Latvijā, īpaši izveidotos bioreaktoros, kas nodrošina 100% produkta tīrību un augsto kvalitāti.

Pasūti dzērienu, veicot rezervāciju vai pirms procedūras!