fbpx

Klasiskā masāža topošai māmiņai

Klasiskā masāža topošai māmiņai 60 min. / Eur 45,-

Deviņus mēnešus divas sirdis pukst vienā ritmā..

Grūtniecība ir satraucošs un prieka pilns brīdis ikvienas sievietes dzīvē. Tās laikā topošās māmiņas piedzīvo dažādas izmaiņas ķermenī un garstāvoklī. Bērniņa ienākšana pasaulē ir milzīga atbildība, tāpat arī grūtniecība ir atbildīgs brīdis. Tāpēc īpaši svarīgi ir mazināt topošās māmiņas uztraukumu un palutināt ķermeni.  Topošo māmiņu masāža palīdzēs atrast līdzsvaru, kā arī uzlabot pašsajūtu un harmonizēt prātu.

Klasiskā masāža topošai māmiņai ir veids, kā saglabāt sievišķīgu skaistumu un vienoties kopīgā sirds ritmā ar bērniņu. Pateicoties pieskārienu spēkam un enerģētikai mazulītis nomierinās un izjūt savu māmiņu.

Masāžām piemīt maģiska iedarbība – tās spēj nomierināt, relaksēt pēc garas dienas un atjaunot enerģijas plūsmu ķermenī. Māmiņu masāža palīdz mazināt spriedzi mugurā, kā arī mazina kāju un roku pietūkumu, mazina sāpes muskuļos, veicina asinsriti un venozo atteci, kā arī nomierina domas un uzlabo garastāvokli, sniedz pozitīvas emocijas.

Lutinošā un maigā māmiņu masāža ietver sevī īpaši izstrādātas un praksē pārbaudītas, pilnīgi drošas masāžas metodes. Tā ir maiga limfodrenāžas un citu masāžas tehniku kopums, kas īpaši pielāgots sievietēm, kas gaida bērniņu.

Regulāra un pareiza atslābināšanās un relaksācija, ko sniedz māmiņu masāža, palīdzēs topošai māmiņai sajusties īpašai un lutinātai. Laiks pie mums būs lieliska atpūta un iespēja veltīt laiku tikai sev un bērniņam.

Rūpēs par māmiņas un mazulīša veselību, procedūru ieteicams baudīt, sākot no 14. nedēļas.

Domājot par māmiņas un mazulīša ādas maigumu, ar sirds siltumu radīti Līga Nature SPA produkti – šī sviests un masāžas eļļa īpaši mazulīša miedziņam un ādiņas kopšanai.

SPA rituāls topošai māmiņai

SPA rituāls topošai māmiņai 90 min. / Eur 65,-

Katras sievietes dzīvē īpašs mirklis ir bērniņa gaidīšanas laiks.

Šis īsais mirklis ir piepildīts ar jaunām emocijām un saviļņojumu par gaidāmā brīnumiņa ienākšanu pasaulē. Lai mazinātu topošās māmiņas satraukumu un harmonizētu abas pukstošās sirsniņas, esam radījuši īpašu SPA kūri topošajām māmiņām.

SPA rituāls topošai māmiņai ir īpaši izstrādāta SPA procedūra, kuras pamatā ir saudzējoša, maiga un droša masāžas tehnika  grūtniecēm.

Topošās māmiņas lutināšana bērniņa gaidīšanas laikā ir īpaši svarīga, lai sniegtu pozitīvas sajūtas, uzlabotu emocionālo pašsajūtu un gūtu pilnīgu relaksāciju.

Ja māmiņa ir mierīga un laimīga, arī bērniņš izjūt šo pašu emociju spektru.

Topošās māmiņas pozas procedūras laikā tiek pielāgotas tā, lai tās būtu drošas un ērtas.

Sākumā tiek veikts maigs ķermeņa pīlings, kura laikā izmanto krēmīgu skrubi, tas māmiņas ādu padarīs zīdainu. SPA rituāls tiek turpināts ar īpaši pielāgotu grūtnieču masāžu, kuras laikā tiek izmantota saldo mandeļu eļļa. Topošās māmiņas pozas, masāžas laikā, tiek pielāgotas tā, lai ērti justos māmiņa un arī bērniņš.

Lai izvairītos no kontrindikācijām, procedūrā netiek izmantotas ēteriskās eļļas.

Pēc masāžas ir jūtams atslābums visā ķermenī, mazinās muskuļu spriedze un uzlabojas ādas elastība. Tiek uzlabota vielmaiņa, uzlabojas asins cirkulācija, dziļi relaksē un veicina emocionālo atjaunošanos.  Pateicoties saldo mandeļu eļļas vieglajai tekstūrai, tā ātri iesūcās, baro ādu un padara to mīkstu un samtainu, kā arī tā ir piemērota mazu bērnu un zīdaiņu kopšanai.

Procedūras gaita: pilns ķermeņa pīlings ar maigu skrubi / grūtnieču masāža / galvas masāža / tējas rituāls.

Dāvanā barojošs un kopjošs ķermeņa sviests māmiņas un mazuļa labsajūtai un rūpēm par ādu.

SPA rituāls jaunajai māmiņai

SPA rituāls jaunajai māmiņai 90 min / Eur 65,-

SPA rituāls jaunajai māmiņai ļaus relaksēties, atslābināties un atgūt spēkus, lai no jauna dāvātu tos mazulītim.

Bērniņa gaidīšanas laiks ir īpašs brīdis, bet vēl īpašāks tas kļūst, kad mazais brīnumiņš ir ieradies ģimenē.

Tāpēc rūpēs par māmiņām, kuras tikai vēl pielāgojas sapringtajam nakts un dienas grafikam ar mazulīti, esam sagatavojuši mierpilnu SPA kūri. Procedūra  sniegs iespēju pabūt pašām ar sevi, atgūties emocionāli un atpūsties fiziski. Procedūra ir patīkama un relaksējoša, kā arī būs labs palīgs pēcdzemdību depresijas profilaksei un novēršanai.

SPA procedūras sākumā tiks veikts pilna ķermeņa pīlings ar maigu un krēmīgu skrubi.

SPA rituāla turpinājumā atslābināties ļaus mierīgā un dziļi relaksējošā spa masāža. Tā mazinās saspringumu, ļaus atslābināties un būt harmonijā ar sevi. Masāžas laikā uzlabosies asinsrites cirkulācija un limfātiskās sistēmas darbība, kas palīdzēs labāk dziedēt ķermeni pēc dzemdībām.

Sievietes ķermenis pēcdzmedību periodā  joprojām ir pārmaiņu stāvoklī, tāpēc, lai neveicinātu alerģiskas reakcijas, masāža tiks veikta ar mīkstinošu saldo mandeļu eļļu bez ēterisko eļļu kokteiļiem. Saldo mandeļu eļļa ādai piešķirs papildus elastību, tā būs zīdaina un mīksta.

Ja ir vēlme palutināt sevi un mazulīti ikdienā ar maigu ķermeņa eļļu, tad piedāvājam mūsu Līga Nature SPA ar mīlestību radīto ķermeņa masāžas eļļu saldam mazuļa miedziņam. Tai ir viegls lavandas, citrona un kumelītes aromāts, kas būs tīkams gan māmiņas, gan mazulīša ādiņai. Meklējiet šeit!

Procedūras gaita: pilns ķermeņa pīlings ar maigu skrubi / mierīga un viegla pilna ķermeņa masāža ar mīkstinošu saldo mandeļu eļļu / galvas masāža / tējas rituāls.

Dāvanā barojošs un kopjošs ķermeņa sviests māmiņas un mazuļa labsajūtai un rūpēm par ādu.