fbpx

Jaunums! Radiofrekvences RF liftinga procedūra sejai

Radiofrekvences RF liftinga procedūra sejai ir šūnu stimulācija ar radiofrekvenču palīdzību. Pielietojot kontrolējamo dziļu audu iesildīšanu – atjaunojas kalogēna izstrāde, samazinās grumbiņas, palēninās ādas novecošanās procesi. Āda atjaunojas dabiskā ceļā un kļūst tvirta ar izteiktu liftinga efektu. Ādas atjaunošanas process balstās uz šūnu stimulāciju. Procedūras darbības laikā ādas audi tiek izsildīti līdz noteiktai temperatūrai (parasti audu temperatūra paaugstinās par 6-7 grādiem). Līdz ar to dermas iesildīšana stimulē kolagēna izstrādi un nodrošina atjaunināšanās efektu, savukārt kolagēna un elastīna sintēze samazina grumbu dziļumu un no kolagēna šķiedrām formējas ādas karkass, nodrošinot liftinga efektu.

Āda atgūst svaigo un mirdzošo izskatu, uzlabojas mikrocirkulācija, limfas attece, pazūd krunciņas, notiek fibroblastu un neokolagēna veidošanās. Procedūra nav invazīva un nav traumatiska, sniedz tūlītēju efektu, to var apvienot ar citām procedūrām. Pēc radiofrekvences procedūras āda kļūst tvirta ar izteiktu liftinga efektu.

Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, pīlings, RF liftings, maska, seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības).

Kam šī procedūra ir piemērota?

Procedūra piemērota cilvēkiem ar grumbām, acīmredzamu ādas novecošanos (saules, stresa, smēķēšanas iedarbības rezultātā). Cilvēkiem kam ir samazināts ādas tonuss un pastāv kontūru izmaiņas.

Kontrindikācijas (kam procedūra nav piemērota):

Grūtniecība, onkoloģiskas saslimšanas, somatiskas saslimšanas, laktācijas periods, kardiostimulatora esamība, individuāla strāvas nepanesība, epilepsija, herpes, ādas iekaisumi, metāliski implanti apstrādes zonā, infekciju slimības, apsārtumi apstrādājamajā zonā

90 min. / Eur 55,-

 

 

Skaistuma procedūras un vaksācija

Uzacu korekcija, skropstu un uzacu krāsošana 30 min. / Eur 15,- līdz 20,-

Vaksācija

Virslūpa 5,- / Rokas 15,- / Paduses 10,- / Kājas līdz celim 15,- / Kājas pilnā garumā 25,- / Bikini zona 20,-līdz 25,-

Skaistuma procedūras un vaksācija tiek veiktas profesionālu skaistumkopšanas speciālistu uzraudzībā. Pirms procedūras konsultējieties ar savu meistaru par procedūru kontrindikācijām.

Ikdienas skaistumkopšanā iesakām izvēlēties ar mīlestību radīto dabīgo Līga Nature SPA ķermeņa un sejas kopšanas kosmētiku. Meklējiet informāciju un produktus šeit!

Par to, kā top Līga Nature SPA dabīgā kosmētika, iespējams uzzināt, ciemojoties Trikātā kosmētikas ražotnē.

Klasiskā kosmetoloģija

Klasiskā kosmetoloģija ietver sejas kopšanas procedūras atbilstoši sejas ādas tipam. Konsultējieties ar savu skaistumkopšanas speciālistu par Jums piemērotāko sejas ādas kopšanas procedūru.

Ekspress sejas  kopšanas procedūra*  30 min. / Eur 25,-

Ekspress sejas kopšanas procedūrā iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, pīlings, mitrināšana, sejas un dekoltē masāža.

Sejas kopšanas procedūra atbilstoši ādas tipam*  60 min. / Eur 40,-

Paredzēta sausai / normālai /  jutīgai / jaukta tipa vai taukainai ādai. Lai iegūtu vislabāko rezultātu, procedūras laikā tiek izmantoti kosmētiskie līdzekļi atbilstoši ādas tipam. Klasiskā kosmetoloģija ir klasiska sejas kopšanas procedūra, kas nodrošina lielisku izskatu un pašsajūtu.

Sejas kopšanas procedūrā iekļauts: sejas ādas attīrīšana, tonizēšana,  pīlings, mitrināšana (barošana), sejas un dekoltē masāža, ādas tipam atbilstoša seruma un/vai krēma uzklāšana (pēc nepieciešamības), uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības).

Vairāk par sejas kopšanas procedūru iespējām un veidiem, meklējiet šeit!

Visas sejas kopšanas procedūras veic profesionāli skaistumkopšanas speciālisti. Sejas procedūrās tiek izmantota dabīga, organiska sejas kopšanas kosmētika, radīta ar mīlestību tepat Latvijā Līga Nature SPA.

Par sejas kopšanu ikdienā un piemērotu kosmētikas izvēli Jūsu ādas tipam, kā arī, lai noteiktu savu ādas tipu konsultējieties ar savu skaistumkopšanas speciālistu.

*Apmeklējot 10 sejas kopšanas procedūras neierobežotā laika periodā un sakrājot 10 zīmogus, dāvinām Līga Nature SPA kosmētiku 20 eur vērtībā!

Intensīvās sejas kopšanas procedūras

Intensīvās sejas kopšanas procedūras intensīvi mitrina sejas ādu un uzlabo sejas ādas stāvokli. Konsultējieties ar savu skaistumkopšanas speciālistu, lai izvēlētos Jums piemērotas intensīvās sejas kopšanas procedūras.

INTENSĪVĀS SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRAS*   60 min. / Eur 40,-          90 min. / Eur 45,-

Procedūras sejas ādas stāvokļa uzlabošanai

Intensīvi mitrinoša sejas kopšanas procedūra

Procedūras laikā jūsu āda tiek dziļi mitrināta, un pēc procedūras tā ir veselīga, gludāka un starojoša.
Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, pīlings, sejas un dekoltē masāža, mitrinoša maska, hialuronskābes preparāta-seruma uzklāšana un/vai krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības).

Intensīvā DETOX sejas kopšanas procedūra

Līdzsvaro ādas taukainumu, dziļi attīra, mitrina un sašaurina poras. Piemērota kombinētai un taukainai sejas ādai.
Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, pīlings, darsonvalizācija (pēc nepieciešamības), sejas un dekoltē masāža, detox maska, mitrinoša seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības).

Intensīvā ANTI STRESS sejas kopšanas procedūra

Nomierinoša sejas kopšanas procedūra jutīgai, kairinātai, apsārtušai un kairinātai sejas ādai.
Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, maigs pīlings, sejas un dekoltē masāža, nomierinoša maska, nomierinoša seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības).

Intensīvā sejas kopšanas procedūra vīrietim

Sejas kopšanas procedūra atbilstoši ādas tipam un vajadzībām attīroša, mitrinoša, atjaunojoša. Procedūrā izmantota Līga Nature SPA kosmētika, kas speciāli izstrādāta vīrieša ādas kopšanas vajadzībām.
Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, pīlings, sejas un dekoltē masāža, maska, seruma un krēma uzklāšana.

 *Apmeklējot 10 sejas kopšanas procedūras neierobežotā laika periodā un sakrājot 10 zīmogus, dāvinām Līga Nature SPA kosmētiku 20 eur vērtībā!

Visas sejas kopšanas procedūras veic profesionāli skaistumkopšanas speciālisti. Sejas procedūrās tiek izmantota dabīga, organiska sejas kopšanas kosmētika, radīta ar mīlestību tepat Latvijā Līga Nature SPA.

Sejas kopšanai ikdienā iesakām lietot Līga Nature SPA kosmētikas līdzekļus, iegādājies tos ŠEIT!

Attīrošās sejas kopšanas procedūras

Attīrošās sejas kopšanas procedūras atbilstoši Jūsu sejas ādas tipam un nepieciešamībai palīdzēs izvēlēties Jūsu skaistumkopšanas speciālists.

ATTĪROŠĀS SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRAS*  60 min. / Eur 40,-          90 min. / eur 45,-

Attīrošās sejas kopšanas procedūras dziļākai ādas attīrīšanai, poru sašaurināšanai, gludākai un mirdzošākai sejas ādai.

Klasiskā ādas attīrīšana

Iekļauts: attīrīšana,  tonizēšana, pīlings, masāža, darsonvalizācija (pēc nepieciešamības), maska, seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības), komedonu ekstrakcija (pēc nepieciešamības).

Attīroša sejas kopšanas procedūra ar ultraskaņas pīlingu

Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, ultraskaņas pīlings, maska, seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības).

Attīroša un atjaunojoša sejas kopšanas procedūra ar AHA (augļskābju pīlingu)

Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, AHA maska, masāža, seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības).

Darsonvalizācija

Procedūru speciālists lietos kā papildu metodi, veicot attīrošas sejas kopšanas procedūras. Tā paplašina asinsvadus, mazina spazmas, regulē asinsvadu sienu tonusu, uzlabo audu barošanos, mazina sāpes, niezi, veicina brūču dzīšanu. Darsonvāls uzlabo ādas vielmaiņu, paaugstina tās elastību un kavē grumbu veidošanos. Šai procedūrai piemīt arī sāpes un niezi mazinošs efekts. Pateicoties darsonvāla pretiekaisuma iedarbībai, šo procedūru veiksmīgi izmanto nelielu ādas iekaisumu ārstēšanā

*Apmeklējot 10 sejas kopšanas procedūras neierobežotā laika periodā un sakrājot 10 zīmogus, dāvinām Līga Nature SPA kosmētiku 20 eur vērtībā!

Visas sejas kopšanas procedūras veic profesionāli skaistumkopšanas speciālisti. Sejas attīrīšanas procedūrās tiek izmantota dabīga, organiska sejas kopšanas kosmētika, radīta ar mīlestību tepat Latvijā Līga Nature SPA.

Sejas kopšanai ikdienā iesakām lietot Līga Nature SPA kosmētikas līdzekļus, iegādājies tos ŠEIT!

Atjaunojošās sejas kopšanas procedūras

Atjaunojošās sejas kopšanas procedūras dziļi mitrinās un pabaros ādu, uzlabojot vispārējo ādas stāvokli.

ATJAUNOJOŠĀS SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRAS*     60 min. / Eur 40,-          90 min. / Eur 45,-    

Dimantu mikrodermabrāzija

Maigi atbrīvo sejas ādu no epidermas virsējās kārtas daļiņām un vienlaicīgi stimulē asinsriti. Procedūras laikā šūnām tiek piegādāts skābeklis, veicinot kolagēna un elastīna atjaunošanos, kā arī tiek uzlabota limfātiskās sistēmas darbība.

Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, dimantu mikrodermabrāzija, masāža, maska, seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības).

Ultraskaņas procedūra sejai

Ultraskaņa veic audu masāžu šūnu līmenī, aktivizējot bioķīmiskus procesus ādā. Sejas ultraskaņas masāžu pielieto grumbu un krunciņu samazināšanai, tvirtumu zaudējušas ādas liftingam, dubultzoda likvidēšanai, piņņu ārstēšanai, kā arī aknes izraisītu rētu novēršanai. Pēc ultraskaņas sejas masāžas seansiem kolagēna izstrāde dziļajos ādas slāņos paaugstinās par 30%, kas vizuāli izpaužas kā sejas ādas liftings un grumbu tīkla izlīdzināšanās.

Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, ultraskaņas terapija, masāža, maska, seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības).

Atjaunojoša un mitrinoša sejas kopšanas procedūra ar dzintarskābes pīlingu un ābolu cilmes šūnu masku

Intensīvi mitrinoša procedūra, kas veicina ādas aizsarglipīdu slāņa atjaunošanos, tādā veidā mazinot ūdens iztvaikošanu no ādas virsmas. Botāniskās ābolu cilmes šūnas atjauno, aizsargā un veido jaunas kolagēna šķiedras, kas atbild par sejas ādas stāvokli kopumā. Tās satur līdzīgu ģenētisko informāciju kā cilvēka šūnas, un tām piemīt unikāla īpašība – veicināt ādas reģenerāciju, intensīvi stimulējot šūnu dalīšanos. Maskas sastāvā ir fito-proteīni, peptīdi, antioksidanti. Maska formē un izlīdzina ādu, un ir uzskatāma par inovatīvu biotehnoloģisku pretnovecošanās risinājumu.

Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, dzintarskābes pīlings, ābolu cilmes šūnu maska, seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības).

Mezoporācija

Mezoporācija ir bezadatu mezoterapija (analogs mezoterapijai). Procedūra notiek bez injekcijām – ar elektrisko impulsu palīdzību ādā ievada aktīvo vielu kompleksu. Elektriskie impulsi atver ādā kanālus, caur kuriem tiek ievadītas aktīvās vielas uz ādas dziļākiem slāņiem.
Bez sāpēm un blaknēm ir tūlītēji redzami un ilgtspējīgi ādas kvalitātes uzlabojumi – efektīva krunciņu izlīdzināšana, veselīgāka un viendabīgāka āda, piešķirot tai jauneklīgāku izskatu.

Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, aktīvo vielu kompleksa ievadīšana ar mezoporācijas ierīci, seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības).

 

Sejas kopšanai ikdienā iesakām lietot Līga Nature SPA dabīgo kosmētiku, iegādājies to ŠEIT!

*Apmeklējot 10 sejas kopšanas procedūras neierobežotā laika periodā un sakrājot 10 zīmogus, dāvinām Līga Nature SPA kosmētiku 20 eur vērtībā!

Anti age un liftinga procedūras sejai

Anti age un liftinga procedūras sejai uzlabo sejas vispārējo ādas stāvokli, un tās tiek veiktas, izmantojot liftinga un anti age iedarbības kosmētiku.

ANTI AGE UN LIFTINGA PROCEDŪRAS SEJAI*     

Sejas atjaunojošā masāža ar prof. V. Nazarova biostimulatoru DUO 

90 min. / Eur 50,-          120 min. / Eur 55,-

Sejas muskuļu un audu biomehāniska simulācija, kuras laikā sejas, kā arī kakla garenšķiedru muskuļi tiek stimulēti ar intensīvu, patīkamu vibrāciju, kas veido jaunas muskuļu un pat nervu šūnas. Šī procedūra trenē sejas muskulatūru un uzlabo smadzeņu asinsriti, veicina pašsajūtas uzlabošanos un paaugstina sejas ādas elastību.

Biostimulācija ādai piešķir veselīgu izskatu, mazina vecuma grumbiņas, stiprina matus un uzlabo redzi.

Iekļauts: attīrīšana,  tonizēšana, biostimulācijas terapija – masāža, maska, seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības).

Vakuuma-fitness masāža sejai un dekoltē 

60 min. / Eur 40,-          90 min. / Eur 45,-          120 min. / Eur 50,-

Procedūra atjauno un atveseļo kapilāru tīklu ādā, kā rezultātā šūnām tiek nodrošināta pilnvērtīga barošana, uzlabojas sejas ādas krāsa, atjaunojas kolagēna un elastīna līmenis. Tiek pacelts sejas ovāls, izlīdzinātas un mazinātas krunciņas, uzlabota limfas attece, un sejas āda atgūst veselīgu mirdzumu.
Vakuuma-fitness procedūras tiek veiktas kursa veidā. Procedūru skaitu nosaka speciālists, ņemot vērā esošo ādas stāvokli.
Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, vakuuma-fitness masāža, maska, krēma uzklāšana.

 

Sejas kopšanai ikdienā iesakām lietot Līga Nature SPA dabīgo kosmētiku, iegādājies to ŠEIT!

*Apmeklējot 10 sejas kopšanas procedūras neierobežotā laika periodā un sakrājot 10 zīmogus, dāvinām Līga Nature SPA kosmētiku 20 eur vērtībā!