fbpx

Biorevitalizācija

Efektīva ādas pretnovecošanas procedūra, jo palīdz tai aktīvi cīnīties ar brīvajiem radikāļiem. Biorevitalizācija nodrošina dabīgu mitrināšanu, būtiski uzlabo ādas elastīgumu un tonusu.

Tā ir estētiskās medicīnas injekciju metode, ar kuras palīdzību tiek atjaunots hialuronskābes deficīts ādā, piešķirot tai jaunas, veselas ādas mirdzumu un elastīgumu. Tātad, metodes galvenais uzdevums ir ādas virsējo slāņu bagātināšana ar hialuronskābi, kas ir identiska mūsu organismā esošajai hialuronskābei, kas ir dabīga ādas sastāvdaļa.

Indikācijas:
Ādas hidrobalansa atjaunošana;
Ādas elastības paaugstināšana;
Dabisku atjaunošanas procesu aktivizācija;
Virspusēju grumbiņu korekcija.
Fotonovecošanās
Dermas stiprināšana

Procedūras ilgums ~ 40 min Eur 100,00

Vakuuma – fitness masāža sejai un kaklam 60 min Eur 30,00 / 90 min Eur 35,00 / 120 min Eur 45,00

Procedūra atjauno un atveseļo kapilāru tīklu, kā rezultātā šūnas saņem pilnvērtīgu barošanu, uzlabojas sejas ādas turgors un krāsa, atjaunojas kolagēna un elastīna līmenis. Tiek pacelts sejas ovāls, izlīdzinātas, mazinātas krunciņas, uzlabojas limfas attece un sejas āda atgūst veselīgu mirdzumu.

Masāžas iespējas: aktivizē asinscirkulāciju un atjauno asinsrites mazo kapilāru tīklu. Laba asinsrite ir skaistuma un veselības pamats! / uzlabo sejas ādas kvalitāti un ādas krāsu / apasiņo sejas muskuļu karkasu, dziļos audus un sejas ādu / mazina krunciņas / likvidē audos nevēlamos sastāvēšanās procesus un attīra ādu / uzlabo limfas atteci, mazina tūsku / uzlabo sejas ovāla aprises un mazina dubultzodu / paceļ acu augšējo plakstiņu.

Vakuuma- fitness procedūras izpilda kursa veidā. Procedūru skaitu nosaka speciālists atkarībā no ādas stāvokļa.

 

Mezoterapija

BEZINJEKCIJU MEZOTERAPIJA- ANTI AGE PROCEDŪRA SEJAI AR DERMA PEN / 60 min Eur 31,00

Procedūras laikā ar ļoti smalkām adatiņām tiek izdarīti mikro dūrieni ādā. Dūrienu dziļums tiek regulēts ar aparatūras palīdzību atkarībā no apstrādājamās zonas 0,25 līdz 2mm dziļumā. Atkarībā no vecuma grupas un ādas stāvokļa tiek izmantotas dažādas iedarbības aktīvās vielas:

 • DMAE (anti age)
 • Argirelīns (efektīvai grumbu koriģēšanai)
 • Out contour (acu zonai)
 • Melano out (pigmentācijas novēršanai)

Procedūras gaita: attīrīšana / tonizēšana / derma pen terapija ar aktīvov vielu ievadīšanu / sejas maska

 

INJEKCIJU MEZOTERAPIJA SEJAI/ 40 min Eur 36,00-55,00

Lielisks risinājums novecošanās procesu profilaksei un aizkavēšanai. Tā ir bioloģiski aktīvu un ādai vitāli nepieciešamu vielu (hialuronskābes, vitamīnu, aminoskābju, minerālvielu) ievadīšana ādas virsējā un vidējā slānī ar mikroinjekciju palīdzību, kas notiek izmantojot īpaši smalku adatu. Mezoterapija aktivizē ādas šūnu vielmaiņas procesus un veicina ādas struktūras, elastības un tonusa uzlabošanos.

Injekciju mezotarapijas procedūras izpilda tikai kursa veidā. Procedūru skaitu nosaka speciālists atkarībā no ādas stāvokļa.

 

Sejas kopšanas procedūras

Veicot klasiskās vai aparātu kosmetoloģijas procedūras, rūpīgi tiek izvēlēti katrai procedūrai nepieciešamie produkti un aktīvās vielas. Mūsu sejas kopšanas speciālisti procedūras veic, izmantojot Līga Nature SPA dabīgu aktīvo kosmētiku. Lai veiktu tieši  Jums piemērotāko sejas kopšanas procedūru, mūsu kosmētiķi procedūras sākumā novērtēs Jūsu sejas ādu un piedāvās tādu procedūru, kas piemērota tieši Jums.

KLASISKĀ KOSMETOLOĢIJA

 

SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRA ATBILSTOŠI ĀDAS TIPAM / 60 min Eur 30,00 / 90 min Eur 35,00 / 120 min Eur 45,00

Šī procedūra ir paredzēta sausai / normālai /  jutīgai / jaukta tipa vai taukainai ādai. Lai iegūtu vislabāko rezultātu, procedūras laikā tiek izmantoti kosmētiskie līdzekļi atbilstoši ādas tipam. Šī klasiska sejas kopšanas procedūra, kas nodrošina lielisku izskatu un pašsajūtu.

AHA SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRA / 60 min Eur 30,00 / 90 min Eur 35,00

Sweet Skin System profesionālajā līnijā izstrādāti preparāti ķīmiskā pīlinga procedūrām uz α un β skābju – glikolskābes, mandeļskābes, salicilskābes un pienskābes – bāzes kompleksā ar aktīviem antioksidantiem. Tie paredzēti dažāda tipa ādai, lai risinātu katra pacienta konkrētās problēmas – ādas jutīgumu, pinnes, hiperpigmentāciju un novecošanu.  Procedūras laikā tiek izmantoti profesionālie Sculptura peel un Sweet Skin System pīlingi.

MITRINOŠA SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRA / 60 min Eur 30,00 / 90 min Eur 35,00

Lai saglabātu jaunību un skaistumu, sejas ādu ir nepieciešams intensīvi mitrināt. Ādai, kurā ir optimāls mitruma līmenis, labi izskatās un ir aizsargāta. Tā spēj pretoties stresam un nogurumam. Mitrinošas sejas procedūras laikā jūsu āda tiek dziļi mitrināta, un pēc procedūras tā ir veselīga un starojoša.

ANTI STRESS SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRA / 90 min Eur 35,00

Anti-stress sejas procedūra mazina stresa simptomus, atjauno un mitrina ādu. Kosmētiskās masāžas laikā tiek atjaunots ādas tonuss, un sejas mīmika atslābinās, savukārt smalkie ēterisko eļļu aromāti atjauno harmonijas un miera izjūtu. Lielisks rezultāts ir redzams jau uzreiz. Sagaidāmais efekts: uzlabota ādas struktūra / attīrīta āda / izlīdzinātas sīkās krunciņas / samazinājusies pigmentācija / tiek stimulēta kolagēna un elastīna izstrādāšanās ādā. Ievērojams efekts no procedūras saglabājas līdz divām nedēļām.

EKSPRESS SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRA / 30 min Eur 17,00

Mūsdienās, milzīgās aizņemtības un steigas dēļ, nereti trūkst laika sevis kopšanai, tādēļ express sejas procedūra ir lielisks kompromiss – parūpēties par savu izskatu un paspēt laikus paveikt visu iecerēto.

ATJAUNOJOŠA / MITRINOŠA SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRA AR DZINTARSKĀBES PĪLINGU UN ĀBOLU CILMES ŠŪNU MASKU / 60 min Eur 30,00 / 90 min Eur 35,00

Pīlings maigi noloba ādu un paātrina epidermas atjaunošanos. Salīdzinājumā ar AHA skābēm, šim pīlingam nav nepieciešama neitralizācija. Glikolskābes delikātās iedarbības dēļ to var pielietot pat ļoti sausas un hiperjutīgas ādas gadījumā. Pīlingam ir intensīvi mitrinoša iedarbība, tas veicina aizsarglipīdu slāņa atjaunošanos un pateicoties tam samazinās ūdens iztvaikošana no ādas virsmas. Botāniskās ābolu cilmes šūnas atjauno, aizsargā un veido jaunas kolagēna šķiedras, kas atbild par sejas ādas stāvokli kopumā. Tās satur līdzīgu ģenētisko informāciju kā cilvēka šūnas, un tām ir unikāla īpašība veicināt ādas reģenerāciju intensīvi stimulējot šūnu dalīšanos. Maskas sastāvā ir fito proteīni, peptīdi, antioksidanti, tā formē un izlīdzina ādu un ir inovatīvs biotehnoloģisks pretnovecošanās risinājums.

 

APARĀTU KOSMETOLOĢIJA

 

SEJAS ATJAUNOJOŠĀ MASĀŽA AR PROF.V.NAZAROVA BIOSTIMULATORU / 60 min Eur 30,00 / 90 min Eur 35,00

Sejas muskuļu un audu biomehāniska simulācija, kuras laikā sejas, kā arī kakla garenšķiedru muskuļi tiek stimulēti ar intensīvu, patīkamu vibrāciju, kas veido jaunas muskuļu un pat nervu šūnas. Šī procedūra trenē sejas muskulatūru un uzlabo smadzeņu asinsriti, veicina pašsajūtas uzlabošanos un paaugstina sejas ādas elastību , kā arī piešķir tai veselīgu izskatu, mazina vecuma grumbiņas, stiprina matus un uzlabo redzi.

DIMANTU MIKRODERMABRĀZIJA / 60 min Eur 30,00

Maigi atbrīvo sejas ādu no epidermas virsējās kārtas daļiņām un vienlaicīgi stimulē asinsriti. Procedūra piegādā šūnām skābekli, atjauno kolagēnu un elastīnu, kā arī uzlabo limfātiskās sistēmas darbību.

ULTRASKAŅAS PROCEDŪRA SEJAI / 60 min Eur 30,00 / 90 min Eur 35,00

Ultraskaņas masāža ir aparātu metode, kuras pamatā ir augstfrekvenču skaņas svārstību iedarbība. Ultraskaņa veic audu masāžu šūnu līmenī, aktivizējot bioķīmiskus procesus ādā. Sejas ultraskaņas masāžu pielieto grumbu un krunciņu samazināšanai, ļenganas ādas lifitingam, dubultzoda likvidēšanai, piņņu ārstēšanai, pēc aknes rētu novēršanai. Sejas ultraskaņas masāžas sistemātiska veikšana paātrina limfas un asins cirkulāciju, paaugstina audu elastību un hidratāciju, noņem tūsku un muskuļu spazmas, izlīdzina rētas, baktericīdi iedarbojas uz ādu. Pēc ultraskaņas sejas masāžas seansiem kolagēna izstrāde dziļajos ādas slāņos paaugstinās par 30%, kas izpaužas kā manāms liftings un grumbu tīkla izlīdzināšanās.

DARSONVALIZĀCIJA / 60 min Eur 30,00 / 90 min Eur 35,00

Darsonvāla ierīce visbiežāk tiek lietota, veicot sejas tīrīšanas procedūras. Strāvu iegūst ar speciālu aparātu un ārstējamai vietai pievada ar kondensatora elektrodu (stikla caurule ar metāla uzgali iestiprināšanai elektroda turētājā), ko lēni bīda pa ādu. No elektroda uz ādu pārlec sīkas dzirksteles, kas kairina ādas receptorus un rada patīkamu durstīšanas sajūtu, jūtams arī neliels siltums. Procedūra paplašina asinsvadus, mazina spazmas, regulē asinsvadu sienu tonusu, uzlabo audu barošanos, mazina sāpes, niezi, veicina brūču dzīšanu. Darsonvāls uzlabo ādas vielmaiņu, paaugstina tās elastību un kavē grumbu veidošanos. Šai procedūrai piemīt arī sāpes un niezi mazinošs efekts. Pateicoties darsonvāla pretiekaisuma iedarbībai, šo procedūru veiksmīgi izmanto nelielu ādas iekaisumu ārstēšanā. Pēc tīrīšanas un darsonvalizācijas kosmētiķis uzklās masku, kas nomierinās ādu, noņems iekaisumu un bagātīgi mitrinās un pabaros ādu.

VIENOTA PROCEDŪRU SISTĒMA, KAS APVIENO PIECAS EFEKTĪVAS PROCEDŪRAS VIENĀ / 90 min Eur 40,00 / 120 min Eur 45,00

 • Dimantu mikrodermabrāzija- maigi atbrīvo sejas ādu no epidermas virsējās kārtas daļiņām un vienlaicīgi stimulē asinsriti. Procedūra piegādā šūnām skābekli, atjauno kolagēnu un elastīnu,kā arī uzlabo limfātiskās sistēmas darbību.
 • Augstspiediena skābekļa procedūra- piegādā 90% tīra skābekļa tieši ādai, novēršot skābekļa deficītu un novecošanās pazīmes. Rezultātā palielinās ādas blīvums, uzlabojas ādas tonuss un sejas ādas krunciņas kļūst mazāk redzamas.
 • Elektroporācija un radiofrekvence- fizikāls process, kas palielina ādas audu caurlaidību, veicina īslaicīgu elektroporu veidošanos un intradermālu kosmētisko vielu ievadīšanu dziļākajos ādas slāņos. Tā ir viena no visefektīvākajām un modernākajām metodēm medicīnā un kosmetoloģijā, ar kuras palīdzību bez jebkādiem ādas bojājumiem tiek ievadītas lielmolekulāras bioloģiski aktīvas vielas dziļākajos ādas slāņos. Metodes pamatā ir impulsu elektroterapijas metode, kas augstas frekvences un zemas intensitātes elektrisko impulsu iedarbībā ievada šūnā aktīvās vielas. Veicot elektroporāciju, atkarībā no ādas stāvokļa tiek pielāgota dažādu aktīvo vielu izmantošana- koenzīms Q10, C vitamīns, Glikoīns, Ektoīns, Zīda proteīns, Zaļās tējas ekstrakts, Hialuronskābe u.c.
 • Sildoša masāža ar nefrīta kristālu- paātrina šūnu atjaunošanos, stimulē kalogēna veidošanos un pastiprina aktīvo vielu iedarbību.
 • Krio masāža nomierina ādu, nostiprina sejas ovālu.

Procedūras noslēgumā viegla manuāla sejas masāža, maska ar ābolu cilmes šūnām un hialuronskābi.

Efekts: sejas āda kļūst elastīgāka, gludāka un veselīgāka, āda izlīdzinās. Atjaunošanās procesi kļūst aktīvāki.

Kontrindikācijas: grūtniecība / neiroloģiskas slimības / sirds patoloģijas / kardiostimulatora vai lielu metāla protēžu esamība / ādas slimības / patoloģisku audu jaunveidojumi

Make Up

Profesionāli veikts grims spēj ikvienu īpašu pasākumu padarīt par skaistu un neaizmirstamu notikumu, turklāt visas rūpes par vizuālo tēlu tiek uzticētas vizāžistam, kurš aptuveni stundas laikā spēj darīt brīnumus!

 • Dienas grims
 • Vakara grims
 • Kāzu make up
 • Īpaši make up tematiskajiem pasākumiem
 • Make up fotosesijām

Eur 15,00 (Dienas grims)

Eur 20,00 (Vakara grims)

Eur 25,00 (Līgavas grims)

 

Mikropigmentācija (Permanentais meikaps)

Pēc permanentā meikapa izveidošanas uzacis izskatās dabiskas. Permanentais meikaps uzacīm tiek veikts ar maziem štrihveidīgiem vilcieniem, zīmējot matiņus līdzīgi jūsu dabiskajiem, tiek izmantoti speciāli dabīgie pigmenti, kas ļoti atgādina dabīgās matu krāsas. Arī acu augšējos vai apakšējos plakstiņus ar permanentā meikapa palīdzību var akcentēt vai padarīt redzamākus. Augšējo plakstiņu var iekrāsot tādā formā kā jūs parasti iezīmējat ar zīmuli, vai arī panākt vizuālo efektu, liekot jūsu skropstām izskatīties biezākām, mazlietiņ ietušējot to augšanas līniju.

Augšējā acu plakstiņu kontūrlīnija + Apakšējā acu plakstiņu kontūrlīnija

(izvēloties tikai augšējo vai tikai apakšējo, cena nemainās)

Eur 95,00 (1x)
Lūpu kontūrlīnija Eur 95,00 (1x)
Lūpu kontūrlīnija ar tonēšanu Eur 95,00 (1x)
Uzacu kontūrlīnija Eur 95,00 (1x)
Korekcijas procedūra Eur 45,00

Mikropigmentācijas procedūra sākotnēji tiek veikta 2 reizes (1x un korekcijas procedūra) ar divu līdz četru nedēļu intervālu.

Vaksācija

Vaksācija ir ātrākais un ērtākais veids, kā atbrīvoties no liekā apmatojuma jebkurā ķermeņa zonā. Pastāv divu veidu vaksācijas. Vaksācija ar šķidro vasku vai cieto. Ar šķidro vasku tiek apstrādātas lielās ķermeņa daļas, kā piemēram, kājas, rokas, mugura. Šķidro vasku noņem ar speciālām papīra loksnēm. Cieto vasku izmanto mazākām ķermeņa daļām- sejas apmatojuma noņemšanai- virslūpai, uzacīm, tāpat arī bikini zonai un padusēm. Šis vasks tiek norauts pats, bez papīra gabaliem. Ar cieto vasku vieglāk ir modelēt vēlamo rezultātu, piemēram, uzacu formu. Cietais vasks ir saudzīgāks.

Pirms vaksācijas ieteicams veikt vaksējamajām zonām pīlingu, lai paaugstinātu vaksācijas efektivitāti (ieteicams 2-3 dienas iepriekš). Nākot uz bikini vaksāciju, vislabāk vilkt brīvu kokvilnas veļu, lai lieki nekairinātu novaksēto ādu.

Pirms vaksācijas nav ieteicams vismaz 1dienu iepriekš sauļoties saulē un apmeklēt solāriju, jo ādai papildus slodze-liels riksks,ka var rasties ādas iekaisumi, var arī ietekmēt iedeguma toni. Nelietot ķermeņa krēmus, eļļas.

Trīs līdz piecas dienas pēc vaksācijas nebūtu ieteicams iet saunā, solārijā, baseinā, ilgi karsēties un vannoties, jo var veidoties iekaisumi. Pēc vaksācijas labāk izvēlēties dušas apmeklējumu, pareizi kopt ādu un to nekairināt. Ja pēc vaksācijas apmeklē solāriju, var veidoties ādas plankumi, pleķi. Pēc vaksācijas nepieciešams ādu mitrināt. Ir speciāli līdzekļi, kas paildzina vaksācijas rezultātu. Šie līdzekļi ir antibakteriāli un kavē matiņu ataugšanu, kā arī novērš matiņu ieaugšanu.