fbpx

Skaistuma procedūras un vaksācijas

Skaistuma procedūras un vaksācijas, aicinām baudīt mūsu profesionālo skaistumkopšanas speciālistu rokās, SPA Līga salonā.

Uzacu korekcija, skropstu un uzacu krāsošana, sejas vaksācija 30 min eur 10 – 15

Vaksācija

Virslūpai eur 4 / Rokām eur 12 / Padusēm eur 10 / Kājām / kājām līdz celim eur 20 / eur 12 / Bikini zonai eur 18-25

Skaistuma procedūras un vaksācijas tiek veiktas profesionālu skaistumkopšanas speciālistu uzraudzībā. Pirms procedūras konsultējieties par procedūru kontrindikācijām ar savu meistaru.

Ikdienas skaistumkopšanā, iesakām izvēlēties ar mīlestību radīto dabīgo Līga Nature SPA ķermeņa un sejas kopšanas kosmētiku. Meklējiet informāciju un produktus šeit!

Par to, kā top Līga Nature SPA dabīgā kosmētika, iespējams uzzināt ciemojoties Trikātā, kosmētikas ražotnē.

Klasiskā kosmetoloģija

Klasiskā kosmetoloģija ietver sejas kopšanas procedūras atbilstoši sejas ādas tipam. Konsultējieties ar savu skaistumkopšanas speciālistu par Jums piemērotu sejas ādas kopšanas procedūru.

Ekspress sejas  kopšanas procedūra*      30 min / eur 20

Ekspress sejas kopšanas procedūrā iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, pīlings, mitrināšana, sejas un dekoltē masāža.

Sejas kopšanas procedūra atbilstoši ādas tipam*    60 min / eur 35

Paredzēta sausai / normālai /  jutīgai / jaukta tipa vai taukainai ādai. Lai iegūtu vislabāko rezultātu, procedūras laikā tiek izmantoti kosmētiskie līdzekļi atbilstoši ādas tipam. Klasiskā kosmetoloģija ir klasiska sejas kopšanas procedūra, kas nodrošina lielisku izskatu un pašsajūtu.

Sejas kopšanas procedūrā iekļauts: sejas ādas attīrīšana, tonizēšana,  pīlings, mitrināšana (barošana), sejas un dekoltē masāža, ādas tipam atbilstoša seruma un/vai krēma uzklāšana (pēc nepieciešamības), uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības).

Vairāk par sejas kopšanas procedūru iespējām un veidiem, meklējiet šeit!

Visas sejas kopšanas procedūras veic profesionāli skaistumkopšanas speciālisti. Sejas procedūrās tiek izmantota dabīga, organiska sejas kopšanas kosmētika, radīta ar mīlestību tepat Latvijā – Līga Nature SPA.

Par sejas kopšanu ikdienā un piemērotu kosmētikas izvēli Jūsu ādas tipam, kā arī, lai noteiktu savu ādas tipu konsultējieties ar savu skaistumkopšanas speciālistu.

*Apmeklējot 10 sejas kopšanas procedūras neierobežotā laika periodā un sakrājot 10 zīmogus dāvinām Līga Nature SPA kosmētiku 20 eur vērtībā!

 

 

Intensīvās sejas kopšanas procedūras

Intensīvās sejas kopšanas procedūras intensīvi mitrina sejas ādu un uzlabo sejas ādas stāvokli. Konsultējieties ar savu skaistumkopšanas speciālistu, lai izvēlētos Jums piemērotas intensīvās sejas kopšanas procedūras.

Intensīvās sejas kopšanas procedūras*  60 min / eur 35                       90 min / eur 40

Procedūras sejas ādas stāvokļa uzlabošanai

 

Intensīvi mitrinoša sejas kopšanas procedūra

Procedūras laikā jūsu āda tiek dziļi mitrināta, un pēc procedūras tā ir veselīga, gludāka un starojoša.

Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, pīlings, sejas un dekoltē masāža, mitrinoša maska, hialuronskābes preparāta-seruma uzklāšana un/ vai krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības)

 

 Intensīvā DETOX sejas kopšanas procedūra

Līdzsvaro ādas taukainumu, dziļi attīra, mitrina un sašaurina poras. Piemērota kombinētai un taukainai sejas ādai

Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, pīlings, darsonvalizācija (pēc nepieciešamības), sejas un dekoltē masāža, detox maska, mitrinoša seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības)

 

Intensīvā ANTI STRESS sejas kopšanas procedūra

Nomierinoša sejas kopšanas procedūra jutīgai, kairinātai, apsārtušai un kairinātai sejas ādai

Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, maigs pīlings, sejas un dekoltē masāža, nomierinoša maska, nomierinoša seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības)

 

Intensīvā sejas kopšanas procedūra vīrietim

Sejas kopšanas procedūra atbilstoši ādas tipam un vajadzībām- attīroša, mitrinoša, atjaunojoša. Procedūrā izmantota Līga Nature SPA kosmētika, kas speciāli izstrādāta vīrieša ādas kopšanas vajadzībām

Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, pīlings, sejas un dekoltē masāža, maska, seruma un krēma uzklāšana

 *Apmeklējot 10 sejas kopšanas procedūras neierobežotā laika periodā un sakrājot 10 zīmogus dāvinām Līga Nature SPA kosmētiku 20 eur vērtībā!

Visas sejas kopšanas procedūras veic profesionāli skaistumkopšanas speciālisti. Sejas procedūrās tiek izmantota dabīga, organiska sejas kopšanas kosmētika, radīta ar mīlestību tepat Latvijā – Līga Nature SPA.

Ikdienas sejas kopšanai, iesakām izvēlēties sev atbilstošu sejas kopšanas kosmētiku. Meklējiet informāciju un produktus šeit!

Attīrošās sejas kopšanas procedūras

Attīrošās sejas kopšanas procedūras atbilstoši Jūsu sejas ādas tipam un nepieciešamībai palīdzēs izvēlēties Jūsu skaistumkopšanas speciālists.

Attīrošās sejas kopšanas procedūras*                      60 min / eur 35           90 min / eur 40

Attīrošās sejas kopšanas procedūras dziļākai ādas attīrīšanai, poru sašaurināšanai, gludākai un mirdzošākai sejas ādai

 

Klasiskā ādas attīrīšana

Iekļauts: attīrīšana,  tonizēšana, pīlings, masāža, darsonvalizācija (pēc nepieciešamības), maska, seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības), komedonu ekstrakcija (pēc nepieciešamības)

 

 Attīroša sejas kopšanas procedūra ar ultraskaņas pīlingu

Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, ultraskaņas pīlings, maska, seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības)

 

Attīroša un atjaunojoša sejas kopšanas procedūra ar AHA (augļskābju pīlingu)

Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, AHA maska, masāža, seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības)

 

Darsonvalizācija

Procedūru speciālists lietos kā papildu metodi, veicot attīrošas sejas kopšanas procedūras. Tā paplašina asinsvadus, mazina spazmas, regulē asinsvadu sienu tonusu, uzlabo audu barošanos, mazina sāpes, niezi, veicina brūču dzīšanu. Darsonvāls uzlabo ādas vielmaiņu, paaugstina tās elastību un kavē grumbu veidošanos. Šai procedūrai piemīt arī sāpes un niezi mazinošs efekts. Pateicoties darsonvāla pretiekaisuma iedarbībai, šo procedūru veiksmīgi izmanto nelielu ādas iekaisumu ārstēšanā

*Apmeklējot 10 sejas kopšanas procedūras neierobežotā laika periodā un sakrājot 10 zīmogus dāvinām Līga Nature SPA kosmētiku 20 eur vērtībā!

Visas sejas kopšanas procedūras veic profesionāli skaistumkopšanas speciālisti. Sejas attīrīšanas procedūrās tiek izmantota dabīga, organiska sejas kopšanas kosmētika, radīta ar mīlestību tepat Latvijā – Līga Nature SPA.

Ikdienas sejas kopšanai, piedāvājam izvēlēties Līga Nature SPA sejas kopšanas procedūru, meklējiet šeit!

Atjaunojošās sejas kopšanas procedūras

Atjaunojošās sejas kopšanas procedūras dziļi mitrinās ādu, tā tiks pabarota un tiks uzlabots vispārējais ādas stāvoklis.

Atjaunojošās sejas kopšanas procedūras*        60 min / eur 35                       90 min / eur 40   

 

Dimantu mikrodermabrāzija

Maigi atbrīvo sejas ādu no epidermas virsējās kārtas daļiņām un vienlaicīgi stimulē asinsriti. Procedūra piegādā šūnām skābekli, atjauno kolagēnu un elastīnu, kā arī uzlabo limfātiskās sistēmas darbību.

Iekļauts: attīrīšana,  tonizēšana, dimantu mikrodermabrāzija, masāža, maska, seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības)

 

Ultraskaņas procedūra sejai

Ultraskaņa veic audu masāžu šūnu līmenī, aktivizējot bioķīmiskus procesus ādā. Sejas ultraskaņas masāžu pielieto grumbu un krunciņu samazināšanai, ļenganas ādas lifitingam, dubultzoda likvidēšanai, piņņu ārstēšanai, pēc aknes rētu novēršanai. Pēc ultraskaņas sejas masāžas seansiem kolagēna izstrāde dziļajos ādas slāņos paaugstinās par 30%, kas izpaužas kā manāms liftings un grumbu tīkla izlīdzināšanās

Iekļauts: attīrīšana,  tonizēšana, ultraskaņas terapija, masāža, maska, seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības)

 

JAUNUMS!

Sejas atjaunojošā masāža ar prof. V.Nazarova DUO biostimulatoru 

Sejas muskuļu un audu biomehāniska simulācija, kuras laikā sejas, kā arī kakla garenšķiedru muskuļi tiek stimulēti ar intensīvu, patīkamu vibrāciju, kas veido jaunas muskuļu un pat nervu šūnas. Šī procedūra trenē sejas muskulatūru un uzlabo smadzeņu asinsriti, veicina pašsajūtas uzlabošanos un paaugstina sejas ādas elastību.

Ādai piešķir tai veselīgu izskatu, mazina vecuma grumbiņas, stiprina matus un uzlabo redzi.

Iekļauts: attīrīšana,  tonizēšana, biostimulācijas terapija –  masāža, maska, seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības)

 

Atjaunojoša un mitrinoša sejas kopšanas procedūra ar dzintarskābes pīlingu un ābolu cilmes šūnu masku

Intensīvi mitrinoša procedūra, kas veicina aizsarglipīdu slāņa atjaunošanos un pateicoties tam samazinās ūdens iztvaikošana no ādas virsmas. Botāniskās ābolu cilmes šūnas atjauno, aizsargā un veido jaunas kolagēna šķiedras, kas atbild par sejas ādas stāvokli kopumā. Tās satur līdzīgu ģenētisko informāciju kā cilvēka šūnas, un tām ir unikāla īpašība veicināt ādas reģenerāciju intensīvi stimulējot šūnu dalīšanos. Maskas sastāvā ir fito proteīni, peptīdi, antioksidanti, tā formē un izlīdzina ādu un ir inovatīvs biotehnoloģisks pretnovecošanās risinājums

Iekļauts: attīrīšana,  tonizēšana, dzintarskābes pīlings, ābolu cilmes šūnu maska, seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības)

 

Mezoporācija

Bez sāpēm un blaknēm ir tūlītēji redzami un ilgtspējīgi ādas kvalitātes uzlabojumi, jauneklīgāks izskats, veselīgāka un viendabīgāka āda, efektīva krunciņu izlīdzināšana

Mezoporācija ir bezadatu mezoterapija (analogs mezoterapijai). Procedūra notiek bez injekcijām- ar elektrisko impulsu palīdzību ādā ievada aktīvo vielu kompleksu. Elektriskie impulsi atver ādā kanālus, caur kuriem tiek ievadītas aktīvās vielas uz dziļajiem ādas slāņiem.

Iekļauts: attīrīšana,  tonizēšana, aktīvo vielu kompleksa ievadīšana ar mezoporācijas ierīci, seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības)

Sejas kopšanas produktus ikdienas lietošanai iespējams iegādāties šeit!

*Apmeklējot 10 sejas kopšanas procedūras neierobežotā laika periodā un sakrājot 10 zīmogus dāvinām Līga Nature SPA kosmētiku 20 eur vērtībā!

Anti age un liftinga procedūras sejai

Anti age un liftinga procedūras sejai palīdz uzlabot vispārējo ādas stāvokli, to laikā tiek veiktas liftinga masāžas ar anti age iedarbības kosmētiku.

Anti age un liftinga procedūras sejai*     

Vakuuma – fitness masāža sejai un dekoltē     

60 min / eur 35                       90 min / eur 40                       120 min / eur 45

Procedūra atjauno un atveseļo kapilāru tīklu, kā rezultātā šūnas saņem pilnvērtīgu barošanu, uzlabojas sejas ādas turgors un krāsa, atjaunojas kolagēna un elastīna līmenis. Tiek pacelts sejas ovāls, izlīdzinātas, mazinātas krunciņas, uzlabojas limfas attece un sejas āda atgūst veselīgu mirdzumu.Vakuuma- fitness procedūras izpilda kursa veidā. Procedūru skaitu nosaka speciālists atkarībā no ādas stāvokļa

Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, vakuuma-fitness masāža, maska, iekrēmošana,

 

Aroma liftinga masāža sejai

45 min / eur 32

Anti age un liftinga procedūras sejai, lai gūtu lielāku efektu, ieteicams kombinēt savā starpā.

Spēcīga, modelējoša sejas masāža dabīgo ādas atjaunošanās procesu stimulācijai. Masāža veicina vielmaiņas aktivizēšanos, attīra ādu, uzlabo asinsriti, uztur muskuļu tonusu, ievērojami palēnina ādas novecošanu.

Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, manuāla liftinga masāža ar ēteriskajām eļļām, iekrēmošana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības)

Ikdienas sejas kopšanai iespējams iegādāties Līga Nature SPA ar mīlestību radīto kosmētiku, meklējiet šeit!

*Apmeklējot 10 sejas kopšanas procedūras neierobežotā laika periodā un sakrājot 10 zīmogus dāvinām Līga Nature SPA kosmētiku 20 eur vērtībā!