Draudzeņu SPA vakars

Bez nakšņošanas / līdz 5 personām / 150 Eur

Tie ir vakari ar aizraujošām sarunām un smiekliem vai klusas un meditatīvas relaksācijas un kopābūšanas mirkļi. Vienalga, kādu kopābūšanu izvēlaties, draudzeņu spa ir iespēja pabūt kopā, atstājot ikdienas pienākumus un raizes aiz namiņa durvīm!

Baudiet namiņa pirtis un āra baļļu, Līga Nature SPA skrubjus, krēmus un eļļas draudzeņu kompānijā, 5 stundu garumā. Mēs sarūpēsim nepieciešamos produktus, un Jums būs iespēja baudīt pašām savu spa kūri.

Piedāvājumā iekļauts:  tvaika pirts un malkas kurināta pirtiņa / sagatavotas slotiņas / Spa ūdens / uzkodas / tēja / Līga Nature SPA ķermeņa skrubji / krēmi un ķermeņa eļļas / relaksācija āra kublā /namiņa wifi / āra grils (vasaras sezonā)

Namiņā Jūs gaidīsim ar kvalitatīviem lina / kokvilnas dvieļiem, halātiņiem un masāžas čībām. Pieejama ķermeņa kopšanas, matu un sejas kosmētika, kā arī matu fēns.

Jūsu ērtībām rezervācijas piedāvājam izvēlēties šādos laikos:

no plkst. 15:00 līdz plkst. 20:00

no plkst. 16:00 līdz plkst. 21:00

no plkst. 17:00 līdz plkst. 22:00

no plkst. 18:00 līdz plkst. 23:00

Par katru nākamo stundu pēc rezervācijas laika, lūgsim veikt samaksu Eur 20,00 / h

Par precīzu personu skaitu, kā arī ierašanās laiku,  ja tas pēc sākotnējās rezervācijas veikšanas tiek mainīts, lūdzam informēt ne vēlāk kā līdz plkst. 10:00 iepriekšējā dienā. 

 

Līga Nature SPA namiņš – tā ir lutināšana no matu galiņiem līdz papēžiem…