Draudzeņu SPA vakars

Draudzeņu SPA vakars mirklis sev un draudzenēm.

Bez nakšņošanas / 5 stundas / līdz 5 personām /  Eur 225,-

Tas ir vakars ar aizraujošām sarunām un smiekliem, klusu vai meditatīvu relaksāciju un  iedvesmojošu laika pavadīšanu kopā. Nav nozīmes, kādus kopā būšanas mirkļus izvēlaties, draudzeņu SPA vakars ir brīnišķīga iespēja satikties, atstājot ikdienas pienākumus un raizes aiz namiņa durvīm!

Vakara gaitā (5 stundu garumā) variet baudīt SPA namiņa pirtis un apsildāmo āra kublu, kā arī izmēģināt Līga Nature SPA dabīgās kosmētikas līdzekļus sejas un ķermeņa ādas kopšanai. Mēs sarūpēsim nepieciešamos produktus, un Jums būs iespēja baudīt pašām savu SPA rituālu!

Piedāvājumā iekļauts: tvaika pirts un malkas kurināta pirtiņa / sagatavotas pirts slotiņas / SPA ūdens / tēja / Līga Nature SPA ķermeņa skrubji, krēmi, eļļas un citi ādas kopšanas līdzekļi / relaksācija āra kublā.

Namiņā Jūs gaidīsim ar kvalitatīviem lina / kokvilnas dvieļiem, halātiņiem un SPA čībām. Pieejama ķermeņa kopšanas, matu un sejas kosmētika, kā arī matu fēns.

Jūsu ērtībai piedāvājam izvēlēties rezervāciju šādos laikos:

no plkst. 16:00 līdz plkst. 21:00

no plkst. 17:00 līdz plkst. 22:00

no plkst. 18:00 līdz plkst. 23:00

Par katru nākamo stundu pēc rezervācijas laika, lūgsim veikt papildu samaksu Eur 20,-

Par precīzu personu skaitu, kā arī ierašanās laiku,  ja tas tiek mainīts pēc sākotnējās rezervācijas veikšanas, lūdzam mūs informēt ne vēlāk kā līdz iepriekšējās dienas plkst. 10:00. 

Tālr. rezervācijai: +371 29330220

Piedāvājam arī dabīgās kosmētikas meistarklases mūsu Līga Nature SPA kosmētikas ražotnē Trikātā. Papildu informācija ŠEIT!