Medusmēneša SPA

PA paketes piedāvājam baudīt SPA salonā Līga, 5 minūšu brauciena attālumā no SPA namiņa!

Medusmēneša SPA ir īpaši radīts rituāls, piedomājot par tiem, kuriem vissvarīgākais ir mīļotais cilvēks – ar kuru gribas kopā pamosties, pavadīt košus dienas mirkļus. Vēlā vakarā gulēt un skaitīt krītošās zvaigznes un aizmigt cieši blakus ar smaidu uz lūpām…

Vienalga, vai šis ir jūsu pirmais mīlestības piedzīvojums, vai arī gadiem ilgi jau esiet kopā..

Medusmēneša SPA rituāls ļaus baudīt divvientulību un atjaunot enerģiju, esot blakus visu procedūras laiku. Kūres laikā un pēc tās jūs sagaidīs īpaši mīlestības apliecinājuma rituāli, kas šo kopā būšanu padarīs neaizmirstamu!

Piedāvājumā iekļauts: tvaika pirts un malkas kurināta pirtiņa / sagatavotas slotiņas / Spa ūdens /  uzkodas / augļu tēja / romantiska divvientulība āra kublā, sveču gaismā / nakšņošana romantiskajā namiņa mansardā /romantiski pārsteigumi un noskaņa / veselīgas brokastis / Illy kafija (brokastu pasniegšanas laiks pēc izvēles 8:00-11:00) / TV

SPA rituāls / 150min

  • Piena kāju vannīte ar rožu ziedlapiņām un viegla pēdu masāža.
  • Sasildīšanās pirtiņā, ādas sagatavošana pīlinga procedūrai.
  • Trīs sāļu (epsoma / jūras / magnija sāls) skrubis visam ķermenim ar izsmalcinātu rožu aromātu – mazina muskuļu un nervu saspringumu, atslābina un attīra ādu, iedarbojas tonizējoši un sagatavo ādu masāžai.
  • Relaksējoša masāža ar rožu saldo mandeļu eļļu – prāta, ķermeņa un gara pilnīgai harmonijai.
  • Sejas kopšanas procedūra – attīrīšana / tonizēšana / viegla masāža. Attīrīšana ar nomierinošām rožu putām, sejas ādas tonizēšana ar atsvaidzinošu apelsīnu ziedu ziedūdeni un viegla sejas masāža ar barojošu apelsīnu un vaniļas krēmu. Tā sastāvs bagātināts ar džodžobas eļļu, šī un kakao sviestu, zīda peptīdiem, kā arī izciliem antioksidantiem – pūķgalves un smiltsērkšķu lapu ekstraktiem. Sejas āda būs attīrīta, pabarota un mirdzoša.
  • Divvientulība, baudot tējas rituālu.

Namiņā Jūs gaidīsim ar kvalitatīviem lina, kokvilnas dvieļiem, halātiņiem un masāžas čībām. Pieejama ķermeņa kopšanas, matu un sejas kosmētika, kā arī matu fēns.

Līdzi jāņem tikai sev mīļais cilvēks, labas domas un personīgās higiēnas lietas.

Ierašanās spa namiņā sākot no plkst. 16:00