Spa namiņš Valmierā pie Gaujas. Harmonijas un miera oāze. 

spa namiņš

MIERPILNA ATPŪTA SPA NAMIŅĀ AR / BEZ NAKŠŅOŠANAS 

Mūsu namiņā piedāvājam brīnišķīgu atpūtu ar vai bez nakšņošanas pilnvērtīgai ķermeņa un gara attīrīšanai un lutināšanai. Namiņš piemērots 2–5 personu atpūtai, un tas atrodas Valmierā, pārdesmit metru no Gaujas.

SPA namiņā iespējams sildīties kā malkas kurinātā, tā tvaika pirtiņā, lūkoties debesīs apsildāmā āra kublā un nodoties nesteidzīgām sarunām pie kamīna vai omulīgajā otrā stāva tējas stūrītī, kur gaisā virmo Latvijas pļavas zālīšu aromāti. Jūsu ķermeņa attīrīšanai un labsajūtai būsim sarūpējuši Līga Nature SPA dabīgās kosmētikas līdzekļus (skrubīšus, krēmus, eļļas), lai Jūs varētu nesteidzīgi un pilnvērtīgi baudīt paši savu SPA rituālu! Ja izvēlēsieties pie mums nakšņot, tad namiņa romantiski iekārtotajā mansarda istabiņā varēsiet baudīt netraucētu naktsmieru un skaistus sapņus.

Savus viesus sagaidīsim ar kvalitatīviem lina / kokvilnas dvieļiem, halātiņiem un SPA čībām. Namiņā ir pieejama ķermeņa kopšanas, matu un sejas kosmētika, kā arī matu fēns. Līdzi jāņem tikai personīgās higiēnas lietas, labas domas un vēlme atpūsties!

Ierašanās namiņā no plkst. 16:00, izrakstīšanās – nākamajā dienā līdz plkst. 12:00. Par katru nākamo stundu pēc plkst. 12:00 tiek piemērota papildu samaksa Eur 10,-

Lai Jūsu atpūtu padarītu vēl neaizmirstamāku, piedāvājam viesošanos namiņā apvienot ar jebkuru sejas vai ķermeņa SPA procedūru pie mums – SPA salonā Līga, kas atrodas aptuveni 10 minūšu gājiena attālumā no namiņa. SPA procedūras un nakšņošanu ieteicams rezervēt savlaicīgi –  vismaz 3 nedēļas iepriekš!

Veicot rezervāciju, lūgsim veikt priekšapmaksu ne vēlāk kā nedēļu pirms plānotās ierašanās. Ja norēķināsieties ar dāvanu karti, veicot rezervāciju, lūgsim nosaukt dāvanu kartes numuru un izdošanas datumu. 

Tālr. rezervācijai: +371 29330220

Līga Nature SPA namiņš – tā ir lutināšana no matu galiņiem līdz papēžiem…