SPA salons LĪGA darbojas no 1994.gada un tā veiksmes atslēga ir personāls un rūpes par ikvienu klientu. Apkalpošanas kultūras smalkums, sekošana jaunākajām SPA un skaistumkopšanas tendencēm, profesionāli padomi skaistumkopšanas un veselības uzlabošanas produktu izvēlē ir vērtības, kuras uzņēmums ar prieku dāvā saviem klientiem. Dziļi individuāla pieeja darbam un cilvēkiem veido mūsu filosofiju.

Tā ir vēlme uzdāvināt svētkus ikvienam.

Tā ir spēja mērķtiecīgi attīstīties.

 

REZERVĀCIJAS NOTEIKUMI

Lai veiktu rezervāciju SPA rituāliem salonā, rezervācijas laikā lūgsim nosaukt dāvanu kartes numuru un izdošanas datumu (ja norēķināsieties ar dāvanu karti). Apstiprinātu rezervāciju iespējams atcelt ne vēlāk kā līdz iepriekšējās dienas plkst. 10:00. Ja neesiet rezervāciju atcēlis iepriekš minētajā laikā, bet tomēr nevariet ierasties veselības problēmu dēļ, lūgums par to paziņot iepriekšējās dienas laikā līdz plkst. 18:00

Lai veiktu rezervāciju SPA rituāliem salonā SESTDIENĀS, lūgsim nosaukt dāvanu kartes numuru un izdošanas datumu (ja norēķināsieties ar dāvanu karti) vai veikt priekšapmaksu ne vēlāk kā līdz iepriekšējās dienas plkst. 10:00!